Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Звітують республіканці

Три роки промайнуло відтоді, як колектив Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького отримав подарунок від своїх вихованців – Учнівську Республіку «Майбуття Поділля» та учнівського Президента. Завдячуючи педагогу-організатору навчального закладу, ветерану профтехосвіти Анатолію Радченку вперше в історії училища учнівське самоврядування обрало таку форму самоуправління на чолі з Президентом. Досвідчений педагог доклав для цього чимало зусиль. Найперше – провів серйозну роз’яснювальну роботу серед майстрів-вихователів, учнів, батьків. Його почин підтримало керівництво училища й особисто директор – заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк, який зробив багато для становлення та розвитку учнівського самоврядування.

На першій загальноучилищній учнівській конференції, учасниками якої стали 135 делегатів від усіх навчальних груп, було обрано Президента, затверджено комітети, визначено їхні функції, створено учнівську газету «25 плюс», прийнято нормативно-методичні документи учнівського самоврядування, розроблені відповідно до Статуту навчального закладу.

Так Учнівська Прибузька Республіка розпочала свій шлях. Президент, Парламент у першу чергу приділяли більше уваги гавчанню учнів. Уже стало доброю традицією за результатами семестрів щиро вітати кращих учнівських лідерів, кращих у навчанні, кращих в освоєнні фаху – тобто, визначати кращих у всіх напрямках життєдіяльності учнів. Республікаеці беруть активну участь у волонтерському русі, віддаються служінню ветеранам війни і праці, надаючи їм посильну допомогу в нелегкі хвилини. З ініціативи республіканців в училищі проводяться конкурси, вечори, виховні години та інші заходи, приурочені визначним подіям нашої держави.

Учнівська газета «25 плюс» є однією з кращих не тільки в регіоні, а й далеко за його межами. Свідченням цього є нагороди Національної спілки журналістів України, Національної академії педнаук України та президії Національного конкурсу шкільних газет – Диплом лауреата ХІІІ і ХІV конкурсів учнівських ЗМІ.
Про це йшлося на ІV конференції Учнівської Республіки ВПУ №25, зокрема, у звітній доповіді її Президента Оксани Шатковської та у виступах учасників. На зібранні порушено чимало питань щодо поліпшення навчального процесу, побуту учнів, культурно-масової роботи, розглянуті інші важливі питання.

У прийнятій ухвалі намічено заходи щодо покращення роботи Учнівської Республіки «Майбуття Поділля» на найближчу перспективу.

Редактор газети “25 плюс”
Анна Трембач розповідає про досягнення газети, накреслює плани розвитку учнівсьуих ЗМІ у ВПУ №25

 

Президент УПР
“Майбуття Поділля”
Оксана Шатковська доповідає про діяльність учнівського самоврядування за звітний період

 

Новообрані члени Парламенту Учнівської Республіки
«Майбуття Поділля»

Валерій Марценюк
Фото: Тетяни Дідик, Ганни Бардюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов