Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Інформаційно-видавничий центр

Контакти
Адреса: 29017 м. Хмельницький
проспект Миру, 61/3
(гуртожиток, бібліотека)
Телефони: (036-2) 63-04-93
(завідувач бібліотеки
Романова Людмила Іонівна)
Електронна адреса: biblioteka_romanova@ukr.net
Сторінка Бібліотека ВПУ №25 м.Хмельницький у Facebook:
facebook.com/groups/1318786588514119

 • Усього книг – 36423
 • Науково-пізнавальна література – 78
 • Довідкова література – 196
 • Цінна та рідкісна література – 26
 • На електронних носіях – 15
 • Спеціальна література – 533
 • Художня література – 7114
 • Підручників і посібників –20278
 • Методична література – 328
 • Періодичних видань – 15

Необхідність інтенсивного входження бібліотек ПТНЗ в розширений інформаційний простір спонукала до створення ПРОЕКТУ «Інформаційно-видавничий центр ВПУ №25», який обєднав бібліотеку та інформаційно-видавничий відділ училища. Даний проект презентує досвід навчального закладу  з впровадження нових технологій у діяльність бібліотеки як основи для підвищення якості професійного навчання та компетентності як інженерно-педагогічних працівників, так і учнів, вдосконалення роботи бібліотеки як інформаційного центру навчального закладу, забезпечення активного самонавчання і формування навичок самовдосконалення, професійного становлення майбутніх висококваліфікованих робітників і спеціалістів, осучаснення форм методичної роботи відповідно до потреб сьогодення, перспективного розвитку навчального закладу.

Проектом переконливо доводиться важливість створення електронної бібліотеки, активної комп’ютеризації бібліотеки, інформаційного збагачення та розширення контактів через мережу Інтернет,  створення умов для розробки, підготовки і друку навчально-методичних посібників, яких вимагає сучасна професійно-технічна освітня галузь відповідно до нових державних стандартів.

ІНФОРМАЦІЙНО-ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР
ВПУ №25

ПРОЕКТ «Інформаційно-видавничий центр ПТНЗ» – переможець Всеукраїнського конкурсу «Роль бібліотеки ПТНЗ у формуванні професійної компетентності робітничих кадрів» (2010 р.)

МОДЕЛЬ
формування професійної компетентності учнів ВПУ №25
засобами інформаційно-видавничого центру

 

Інформаційно-видавничий відділ

Контакти
Адреса: 29017 м. Хмельницький
проспект Миру, 61/3

За наказом директора ВПУ №25 (№51 від 01 лютого 2008 року) з ініціативи Т.І.Боднарук в навчальному закладі створено інформаційно-видавничий відділ(ІВВ) як структурний підрозділ училища, що виконує інформаційно-методичні, редакційно-видавничі та просвітницько-виховні функції.

Метою діяльності ІВВ є підвищення якості навчання, удосконалення, навчально-виховного процесу відповідно до сучасних тенденцій в освітній галузі, створення умов для самоосвіти й самовдосконалення, підтримки творчого й науково-дослідницького потенціалу педагогів та учнів. А ще – підвищення професійного, методичного, наукового рівнів педагогів, формування в учнів активної життєвої позиції, розвитку й реалізації творчих здібностей, інтелектуального потенціалу, професійних навичок та умінь.
Роботу ІВВ скеровує його завідувач. Діяльність ІВВ організовується відповідно до загального плану училища. Адміністрація закладу забезпечує правові, організаційні, фінансові та матеріально-технічні умови, необхідні для функціонування ІВВ. Заступників директора з навчальної, навчально-виробничої, виховної роботи зобов’язано наказом директора надавати необхідні для роботи ІВВ матеріали та інформацію, допомогу й підтримку, пропозиції та рекомендації, сприяти залученню педагогів та учнів до активної творчої, науково-дослідницької, самоосвітньої та виховної діяльності.

Напрями діяльності інформаційно-видавничого відділу:

 • Надання широкої допомоги педагогам та учням щодо інформаційних ресурсів бібліотеки училища, Інтернет-ресурсів;
 • удосконалення інформаційного середовища, яке сприяє науковій, дослідно-експериментальній роботі, відповідає запитам і потребам педагогів та учнів;
 • інформаційна, методично-редакційна підтримка друкованими матеріалами педагогів та учнів при здійсненні ними навчальної, науково-дослідницької, пропагандистської, виховної, просвітницької і самоосвітньої діяльності;
 • редагування та розміщення у виданнях методичних матеріалів, наукових статей педагогічних працівників;
 • редагування, укладання та підготовка до друку розроблених педагогами навчально-методичних посібників, підручників тощо;
 • надання послуг зі сканування, ксерокопіювання, редагування, підготовки до друку різних матеріалів та Інтернет-послуг працівникам, учням училища, а також працівникам інших ПТНЗ області (питання оплати послуг вирішуються дирекцією училища);
 • створення та випуск внутрішніх ЗМІ з метою висвітлення діяльності закладу, обговорення проблем та актуальних питань професійної освіти, забезпечення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей, підтримки ініціатив, врахування позицій, думок, порад, зауважень педагогів та учнів.

До структури ІВВ можуть входити підструктурні одиниці (сектор преси, інтернет-газета або інші), необхідність у яких може виникнути в ході роботи ІВВ.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов