Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

Професія – 7137  Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

Кваліфікація – 4-й розряд

Кваліфікаційні вимоги

 

Завдання та обов’язки. Виконує роботи середньої складності під час монтажу освітлювальних проводок та мереж.

Повинен знати: основи будови електроустаткування, що монтується, та мереж; способи вимірювання опору ізоляції; електричні схеми середньої складності; способи з’єднування, обробляння кінців та приєднування проводів і жил кабелів усіх марок перерізом до 70 мм2; способи маркування сталевих і пластмасових труб та кабелів; правила стропування та переміщання вантажів; будову та способи користування механізованим такелажним обладнанням; будову монтажно-поршневих пістолетів, порохових пресів та правила догляду за ними; правила комплектування ма­теріалів та обладнання для виконання електромонтажних робіт у промислових будовах та інженерних спорудах.

Повинен уміти: з’єднувати, обрамляти кінці та приєднувати проводи, жили кабелів до 70 мм всіма способами. Установлювати захисні пристрої, кожухи та загорожі. Маркувати прокладені труби, кабелі та відводи. Закріплювати конструкції та апарати за допомогою монтажно – поршневого пістолета. Опресовувати наконечник та сполучати труби пороховими пресами. Установлювати труби та металеві опорні конструкції. Закріплювати конструкції приклеюванням. Установлювати конструкції для тросових проводок. Прокладати сталеві та пластмасові труби у борознах, по підлозі, стінах, формах та колонах. Прокладати кабельні лотки та перфоровані монтажні кабелі. Комплектувати матеріали та устаткування для виконання електромонтажних робіт у промислових та інженерних спорудах.

Розмічати та прокладати проводи усіх видів і марок перерізом до 70 мм. Прокладати проводи у трубах усіх видів. Прокладати металеві рукава, заряджати та встановлювати світильники, що мають від 7 до 12 ламп. Установлювати прожектори, сигнальні прилади та апарати. Прокладати кабелі освітлювальних проводів. Установлювати одиночні короби для монтажу світильників. Монтувати трифазні розетки. Продзвонювати кабелі та проводи.

 

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов