Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

Адміністрація училища

тел. (0382) 63-01-44

e-mail: zagika@i.ua

Загіка Олена Олегівна – директор училища, кандидат педагогічних наук. Має вищу кваліфікаційну категорію, кваліфікаційний рівень магістра, педагогічне звання «старший викладач». Прихильниця демократичних і гуманістичних принципів управління, користується повагою в колективі і серед учнів. Атестована на відповідно займаній посаді у 2015 році.

Основні публікації

 

Управлінська структура

В училищі створений міцний управлінський блок у складі директора, його заступників (з навчально-виробничої роботи, з навчальної роботи, з виховної роботи і соціального захисту учнів), методиста, помічника з адміністративно-господарської роботи та головного бухгалтера.

Кожен із заступників – неординарна особистість зі своїм інтелектуальним потенціалом, організаторськими здібностями, віковим цензом. Але є щось, що об’єднує їх, – це повага до підлеглих, любов до своїх вихованців, високе почуття обов’язку, відданість справі.

 

тел. (0382) 61-08-54

Кочаток Наталя Дмитрівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, заступник директора з навчальної роботи, викладач української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, має педагогічне звання «старший викладач».

 

тел. (0382) 74-24-26

e-mail: varcaba_70@mail.ru

Варцаба Володимир Іванович – заступник директора з виховної роботи та соціального захисту. Має вищу кваліфікаційну категорію, викладач фізики, має педагогічне звання «старший викладач». Умілий організатор учнівського колективу, людина з кращими особистісними якостями: моральність, порядність, людяність. Атестований на відповідно займаній посаді у 2016 році.

 

Шатковська Лілія Василівна – методист. Має вищу кваліфікаційну категорію. Освіта: вища, Хмельницький університет управління та права, магістр з адміністративного менеджменту. Майстер в/н, 12 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер в/н другої категорії». Працює над проблемою «Методика викладання інформатики». Атестована на відповідно займаній посаді у 2016 році.

 

тел. (0382) 63-01-44

e-mail: maryanicht@ukr.net

Мар’янич Тетяна Григорівна – методист, викладач фізики. Має вищу кваліфікаційну категорію, кваліфікаційний рівень магістра, педагогічне звання «викладач-методист». Уміє працювати з людьми. Наполегливо організовує колектив на працю над собою, на втілення в життя нових педагогічних ідей, на впровадження в навчальний процес передових технологій, кращого педагогічного досвіду. Завдяки організаторським здібностям, відповідальності та добросовісному ставленню до своїх обов’язків, було досягнуто відчутних позитивних зрушень у плані особистісно орієнтованої освіти.

 

тел. (0382) 61-01-90

Іщенко Олександр Володимирович – помічник директора з адміністративно-господарської діяльності (колишній майстер виробничого навчання, а з 2003 року – помічник), хороший господарник.

 

тел. (0382) 63-03-11

e-mail: vanoos@mail.ru

Чуняк Ольга Валеріївна – головний бухгалтер училища. Має вищу освіту з обліку і аудиту, кваліфікаційний рівень магістра. Молодий, проте вже досвідчений фахівець, який уміло координує роботу з фінансового забезпечення навчального закладу.

Керівники училища добре обізнані з основами наукового управління, педагогіки та психології, педагогічно компетентні, розуміють вимоги, закладені в кваліфікаційних характеристиках, уміють підтримати передові починання працівників училища, добре обізнані із законодавством, дотримуються його, володіють знаннями в галузі господарської та фінансової діяльності, мають талант організатора.

Газета училища

Фотогалерея

img_2944

Календар

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви новин

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Статистика сайту

Анализ веб сайтов