Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

Адміністрація училища

Управлінська структура

В училищі створений міцний управлінський блок у складі директора, його заступників (з навчально-виробничої роботи, з виховної роботи), головного бухгалтера, методистів, старших майстрів, помічника з адміністративно-господарської роботи.

 

тел. (0382) 63-01-44

e-mail: zagika@i.ua

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Загіка Олена Олегівна – директор училища, кандидат педагогічних наук. Має вищу кваліфікаційну категорію, кваліфікаційний рівень магістра, педагогічне звання «Викладач методист». Прихильниця демократичних і гуманістичних принципів управління, користується повагою в колективі і серед учнів. 

Основні публікації

 

Кожен із заступників – неординарна особистість зі своїм інтелектуальним потенціалом, організаторськими здібностями, віковим цензом. Але є щось, що об’єднує їх, – це повага до підлеглих, любов до своїх вихованців, високе почуття обов’язку, відданість справі. 

 

 

тел. (0382) 61-08-54

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Кочаток Наталя Дмитрівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, має педагогічне звання «старший викладач». Атестована на відповідність займаній посаді у 2017 році.

 

тел. (067) 767-46-90

e-mail: natali-obertuk@ukr.net

Обертюк Наталія Іванівна – заступник директора з виховної роботи. Вища педагогічна освіта, кваліфікаційний рівень магістр, викладач педагогіки. Має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання “вихователь-методист”. Умілий організатор учнівського колективу, людина з кращими особистісними якостями: моральність, порядність, людяність.

 

тел. (0382) 61-08-54

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Шатковська Лілія Василівна – методист професійної підготовки, викладач спецдисциплін. Має вищу кваліфікаційну категорію викладача, педагогічне звання «старший викладач», І кваліфікаційну категорію методиста. Атестована на відповідність займаній посаді у 2018 році.

 

тел. (0382) 63-01-44

e-mail: maryanicht@ukr.net

Мар’янич Тетяна Григорівна – методист, викладач фізики. Має вищу кваліфікаційну категорію, кваліфікаційний рівень магістра, педагогічне звання «викладач-методист». Уміє працювати з людьми. Наполегливо організовує колектив на працю над собою, на втілення в життя нових педагогічних ідей, на впровадження в навчальний процес передових технологій, кращого педагогічного досвіду. Завдяки організаторським здібностям, відповідальності та добросовісному ставленню до своїх обов’язків, було досягнуто відчутних позитивних зрушень у плані особистісно орієнтованої освіти.

 

no images were found

тел. (0382) 61-01-90

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Власова Світлана Василівна – помічник директора з адміністративно-господарської діяльності.

 

тел. (0382) 63-03-11

e-mail: vpu25_hm@ukr.net

Чуняк Ольга Валеріївна – головний бухгалтер училища. Має вищу освіту з обліку і аудиту, кваліфікаційний рівень магістра. Молодий, проте вже досвідчений фахівець, який уміло координує роботу з фінансового забезпечення навчального закладу.

 

Пархомюк Любов Василівна – старший майстер, викладач спецдисциплін, має вищу освіту. Атестована на відповідність займаній посаді у 2017р.

 

Томчук Оксана Сергіївна – старший майстер, викладач спеціальних дисциплін, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «майстер в/н першої категорії».

 

Керівники училища добре обізнані з основами наукового управління, педагогіки та психології, педагогічно компетентні, розуміють вимоги, закладені в кваліфікаційних характеристиках, уміють підтримати передові починання працівників училища, добре обізнані із законодавством, дотримуються його, володіють знаннями в галузі господарської та фінансової діяльності, мають талант організатора.

Газета училища

Календар

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов