Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Виховна година на тему: «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!»

День сьогоднішній нерозривно пов’язаний з учорашнім. І кожен слід на землі, і нинішня радість чи сльози, і небо безхмарне, і кожен наш подих, і вільне життя – то подарунок нам від тих молодих юнаків і дівчат, чоловіків і батьків, які зараз на Сході захищають нашу Батьківщину і кожного з нас. Це цвіт і совість української нації, її гордість і слава, синонім свободи, людської і національної гідності. А тому чільне місце у формуванні ціннісних орієнтацій молодої людини займає виховання патріотизму. Основне завдання, нас – педагогів, виховувати громадянина із високими патріотичними почуттями, який бере активну участь у справах суспільства, якому не байдужі доля Української держави, нації, розуміння і сприйняття української ідеї, сприяння розбудові державної незалежності, засвоєння національних цінностей: української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам’яті.

З цією метою 8 лютого 2017 року у читальному залі бібліотеки ВПУ№25 вихователем гуртожитку Площинською С.І. був проведений виховний захід на тему: «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!». Учні  відчули глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими нікого. Ведучі заходу розповіли про велику людську, громадянську і національну відвагу, про самовідданість сили духу і  стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції  гідності, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє нашої держави.

На виховну годину був запрошений волонтер нашого міста, воїн-афганець, громадський діяч Дзяворук Віталій Станіславович. Він звернувся до присутніх із закликом боротися з байдужістю, бути уважними до своїх рідних, гарно навчатися, наголосив, що громадянська позиція повинна стати нормою для молоді. Віталій Станіславович  розповів, що їхня команда постійно їздить на блок-пости та безпосередньо у зону бойових дій, щоб передати бійцям зібрану допомогу,  яку  надають  усі добрі та небайдужі люди нашого міста.  Волонтер розповів, що на зібрані гроші вони закуповують  для  солдат найнеобхідніше  –  воду, овочі, фрукти, мед, цукерки, ліки, теплі речі, засоби особистої  гігієни.  А небайдужі мешканці міста  передають  ковдри, подушки, дитячі малюнки, обереги, здатні вберегти наших бійців від біди. Учні із захопленням слухали виступ волонтера, з цікавістю ставили запитання на різноманітну тематику, але питання про те коли все ж таки закінчиться війна – залишилося без відповіді .

Зустріч закінчилась спільним фото.

Бібліотека ВПУ№25

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов