Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Шляхи до Європи ведуть

Поєднаймось, братове мої,

Синім небом і жовтим колоссям,

В європейській Вкраїні усім

Щоб віднині добре жилося.

Вперше урочисті заходи з нагоди Дня Європи пройшли в Україні у 2003 році. В 2013 році країна стала на шлях інтеграції в Європейське співтовариство. Указом №339/2003 Президента України  було засновано нове свято – День Європи. Його метою була демонстрація прагнення планів України до вступу в Європейський союз. З тих пір кожен рік у третю суботу травня в столиці і обласних містах країни проходять різні урочистості на офіційному рівні.

 З метою інформування учнів навчального закладу з питань європейської інтеграції, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, сприяння налагодження та укріплення зв`язків між європейськими народами до Дня Європи у бібліотеці Вищего професійного училища №25 м. Хмельницького проведено ряд заходів.

Відбувся бліц – турнір “Україна-Європа” за участю учнів -мешканців гуртожитку. Метою заходу було – з’ясувати, що цікавого і важливого учні знають про країни Євросоюзу та розширити їхні знання про ЄС. Читачі-користувачі охоче взяли участь у турнірі, виявили активність, відповідали на запитання, відгадували загадки, виконували  інтелектуальні завдання. Актив  бібліотеки разом з бібліотекарем підготував інформаційний супровід змагання: відео-кліпи, книжкову виставку «Шляхи до Європи ведуть» за темами: «Святкуємо День Європи», «Україна в Європейському вимірі», «Україна – це Європа» , «Мандруємо країнами Європи».

Інтерес до реалій життя в країнах Євросоюзу в нашому суспільстві зростає, і бібліотека училища долучається до процесу просвіти учнів-читачів, чим сприяє процесу євроінтеграції України.

Газета училища

Дошка оголошень

Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов