Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Шляхи до Європи ведуть

Поєднаймось, братове мої,

Синім небом і жовтим колоссям,

В європейській Вкраїні усім

Щоб віднині добре жилося.

Вперше урочисті заходи з нагоди Дня Європи пройшли в Україні у 2003 році. В 2013 році країна стала на шлях інтеграції в Європейське співтовариство. Указом №339/2003 Президента України  було засновано нове свято – День Європи. Його метою була демонстрація прагнення планів України до вступу в Європейський союз. З тих пір кожен рік у третю суботу травня в столиці і обласних містах країни проходять різні урочистості на офіційному рівні.

 З метою інформування учнів навчального закладу з питань європейської інтеграції, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, сприяння налагодження та укріплення зв`язків між європейськими народами до Дня Європи у бібліотеці Вищего професійного училища №25 м. Хмельницького проведено ряд заходів.

Відбувся бліц – турнір “Україна-Європа” за участю учнів -мешканців гуртожитку. Метою заходу було – з’ясувати, що цікавого і важливого учні знають про країни Євросоюзу та розширити їхні знання про ЄС. Читачі-користувачі охоче взяли участь у турнірі, виявили активність, відповідали на запитання, відгадували загадки, виконували  інтелектуальні завдання. Актив  бібліотеки разом з бібліотекарем підготував інформаційний супровід змагання: відео-кліпи, книжкову виставку «Шляхи до Європи ведуть» за темами: «Святкуємо День Європи», «Україна в Європейському вимірі», «Україна – це Європа» , «Мандруємо країнами Європи».

Інтерес до реалій життя в країнах Євросоюзу в нашому суспільстві зростає, і бібліотека училища долучається до процесу просвіти учнів-читачів, чим сприяє процесу євроінтеграції України.

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов