Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Республіка здорових та амбітних!

 

Твоє здоров’я у твоїх руках –
Це запорука радості людини.
Про це ти завжди пам’ятай
І бережи здоров’я щохвилини!


14 квітня в обласному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» серед учнів ПТНЗ взяла участь команда ВПУ №25 «Ми – республіка здорових і амбітних», яка із завданням популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед молоді справились на «відмінно».

  

 

 


Треба віддати належне колективу випускної 37-ї групи, її старості Вікторії Юзіковій та майстру-вихователю С.Е. Клик, які за короткий термін підготували цікаву виховну годину «Геть паління! Ми за здорове покоління!». На основі цієї години будувалося основне дійство як літературно-музично-спортивна композиція.

До вступної частини виступу команди з фактажем щодо стану здоров’я сучасної молоді досить органічно вплелись пісня «Палала» (автор С.Кравчук) у виконанні Б. Гаврюшиної та вірш «Я – сигарета», який майстерно продекламувала Л. Снігур.

Справжнім «медбратом» виявився третьокурсник А. Косар.

А яким жалюгідним виглядав курець у виконанні артистичної В.Юзікової!

А «лікар» М. Рудик констатувала рак легенів у курця, підтвердивши цей жахливий діагноз промовистим плакатом з рентген-знімком і справжнім великим раком поміж ребер на всю плівку. До такого плаката ні написи, ні коментарі не потрібні – і так вражає!

На репризи команди глядачі відповідали сміхом та оплесками. Учнями яскраво були обіграні теми: поспіх на похороні Цигарки, антипропаганда куріння, що виглядає як пропаганда, «парламентські фокуси», лікарі-курці й таке інше. Вразили й гімнастичні вправи І. Тринадцятко на похороні Цигарки як альтернатива шкідливим звичкам, і показ моделей (костюми виконані власноруч з підручних матеріалів)…


Усі члени команди наче хотіли сказати своїм виступом, що вони підписуються під кожним словом на користь здоров’я. Ми ж прийшли в цей світ не для того, щоб стати рабами цигарки? Тож хіба не варто вчитись і кохати, мріяти і творити заради щастя нашого й наступних поколінь, заради процвітання рідної України?

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов