Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Ласкаво просимо до нас!

День відкритих дверей у ВПУ-25

У Вищому професійному училищі № 25 м. Хмельницького відбувся День відкритих дверей. На свято завітали учні зі своїми батьками. Вони познайомилися з навчальним закладом, що має гарні традиції. Директор училища, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олег Олександрович Гаврилюк ознайомив гостей із закладом – флагманом сучасної освіти 2008 та 2009 років та умовами вступу до нього, відповів на численні запитання.

Заступник директора з виховної роботи та соціального захисту Володимир Іванович Варцаба проінформував гостей про роботу безкоштовних спортивних секцій, гуртків художньої самодіяльності, клубів за інтересами, популярних в училищі.

Учениця другого курсу, член учнівського парламенту Тетяна Нестерук розповіла про благодійні акції, які організовує учнівське самоврядування училища на чолі з педагогом-організатором Анатолієм Павловичем Радченком, ознайомила з примірниками газет «25 плюс» – органу учнівського самоврядування навчального закладу.

Практичний психолог училища кандидат психологічних наук, доцент Лілія Михайлівна Дунець розповіла про конкурс «Моя майбутня професія» серед цьогорічних випускників шкіл, який проходив до 1 березня 2012 року під девізом: «Виявляємо талановиту та обдаровану молодь!». Умовами конкурсу передбачено, що його отримують право вступу до ВПУ № 25 поза конкурсом. Лілія Михайлівна зазначила, що учасники конкурсу виявились творчими людьми.

Учасники зібрання переглянули фільм про учнівські будні у ВПУ №25, відвідали кабінети, лабораторії, майстерні, спортивний та актовий зали. Гостям цікаво було познайомитися з навчально-тренувальним центром з інформаційно-обчислювальної технікою та засобами комунікації. Професіографічні екскурсії проводили старші майстри училища Наталія Дмитрівна Кочаток та Любов Василівна Пархомюк, майстри виробничого навчання Світлана Михайлівна Кушнір, Ганна Олексіївна Мельничук, Михайло Валентинович Наталіч, Лілія Василівна Шатковська. Оксана Сергіївна Присяжнюк, майстри-вихователі Наталія Петрівна Пендилюк та Оксана Миколаївна Поворознюк.

А учні-аматори сцени запропонували гостям змістовну концертну програму.

По завершенні профорієнтаційного заходу директор училища Олег Олександрович Гаврилюк ласкаво запросив випускників шкіл до ВПУ № 25 м. Хмельницького – престижного навчального закладу, де високопрофесійні педагоги, майстри виробничого навчання допомагають учням опанувати популярні на ринку праці професії.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов