Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Хай їм стелить дорогу доля

Наче вчора було, а вже три роки промайнуло, коли випускники 2016-го вперше переступили поріг Вищого професійного училище №25 м.Хмельницького. А сьогодні у них свято, неповторне, радісне – випуск. 22 електромонтери з ремонту електроустаткування, 25 живописців, 25 операторів комп’ютерного набору, обліковців з реєстрації бухгалтерських даних, 10 декораторів вітрин та 20 секретарів керівника, операторів комп’ютерного набору отримали документи про освіту й сертифікат про набуття навичок роботи з спеціальним програмним забезпеченням. Випускники попрощалися з рідним училищем й отримали путівку в самостійне життя.

Випускників 2016-го щиро привітали директор училище, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олег Гаврилюк, його заступники Олена Загіка, Володимир Варцаба, Наталія Кочаток, голова профкому Наталія Салабай, заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник та голова обкому профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яремюк, викладачі, майстри виробничого навчання, батьки, гості.

Валерій Цезарович та Анатолій Степанович подякували Олегу Олександровичу Гаврилюку за роботу, яку він проводить по вихованню майбутньої робітничої зміни та фахівців майже 30 років поспіль на посаді директора училища і вручили почесні грамоти облдержадміністрації та обкому профспілки та цінні подарунки.

З вини окремих політиків, які вважають що профтехосвіта не потрібна, вона, на жаль, цілий рік лихоманить через невпорядкованість фінансування.

За словами Олега Олександровича  Гаврилюка під час проходження переддипломної практики 6 державних установ, приватних структурах керівники залишилися задоволеними вихованцями навчального закладу, тому більшість з них працюватимуть там. І до прикладу, як доповнила керівника навчального закладу, старший майстер училища Любов Пархомюк що усі 22 електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування працевлаштовані й будуть надалі продовжувати навчання на денній та заочній формі у вишах.

Випускники, які гарно навчалися, брали активну участь у громадському житті (спорті, художній самодіяльності, учнівському самоврядуванні, профспілкові роботі) вручені почесні грамоти, дипломи.

Учасники художньої самодіяльності навчального закладу підготували гарну концертну програму для учасників заходу.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов