Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Зустріч у рідному училищі

Олексій Рашидович Ерматов після закінчення Пашковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Хмельницького району вступив до Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького для здобуття робітничої кваліфікації електромонтер з ремонту та обслуговування електро-устаткування. Хлопець гарно навчався, приймав активну участь у громадському житті. Після закінчення навчального закладу у 2012 році Олексій був призваний до лав Збройних Сил України. Нині він проходить службу в одній з військових частин, яка дислокується у Хмельницькому на посаді начальника електростанції. Відважний воїн разом з своїми бойовими побратимами брав активну участь у бойових діях в зоні АТО на Сході України.

Нещодавно Олексій Ерматов побував в рідному училищі. Зустрівся з своїми наставниками – майстрами виробничого навчання Любов’ю Пархомюк та Володимиром Томусяком, викладачами, учнями майбутніми електромонтерами з ремонту та обслуговування електроустаткування. Він розповів про фронтові будні на Сході України, про справжніх синів свого народу, палких патріотів, безстрашних воїнів, які захищають суверенітет і Незалежність України.

  • Мені приємно, що такі патріоти зростають у нашому училищі, адже нашою головною метою було й залишається й надалі – дати вихованцям якісну освіту і виховувати справжніх патріотів України, – каже директор Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов