Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Заслужена нагорода

З 18 по 20 березня 2014 року в Києві у виставкому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася П’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2014». Організатори якої – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий світ».

 

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» сьогодні – це найбільший професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій. Вона включає, крім самої експозиції, конференції, круглі столи, семінари, які покликані забезпечити найбільш повний обмін інформацією, навичками та досвідом між провідними фахівцями із різних країн. Свої вагомі досягнення на виставці презентували понад дев’ятсот закладів різних рівнів і форм власності, серед них 136 професійно-технічних начальних закладів і начально-методичних центрів. Уперше на ній відбувся День професійно-технічної освіти.

 

Хмельниччину на П’ятій міжнародній виставці представляло Вище професійне училище №25 обласного центру, яке двадцять сім років поспіль очолює заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк. У навчальному закладі постійно удосконалюється організація підготовки фахівців, що у попиті на ринку праці, впроваджуються інноваційні технології, зміцнюється навчально-матеріальна база.

  

У рамках заходу майстер виробничого навчання Л.А.Шаля та викладач спецпредметів Я.Ю.Головата провели майстер-клас із розпису скляних предметів. На ньому були представлені нові технології,  який заклад впроваджує у підготовці кваліфікованих робітників за професіями «Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» та «Декоратор вітрин».

У номінації «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі» Вище професійне училище №25 м.Хмельницького було відзначене і нагороджене дипломом і золотою медаллю.

Прес-служба ВПУ №25 м.Хмельницького.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов