Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Засідання обласної секції

24 лютого на базі Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького відбулося засідання обласної секції інженерно-педагогічних працівників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» на тему: «Впровадження сучасних виробничих і педагогічних технологій навчання – основа якісної підготовки кваліфікованих робітників».

Мета її – підвищення якісної професійної підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів.

В роботі секції взяли участь представники 15 училищ області. Були обговорені педагогічні технології професійної підготовки кваліфікованих робітників професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Викладачем І.І.Конвалюком та майстром виробничого навчання В.С.Загікою (ВПУ №25 м.Хмельницького) проведені відкриті уроки теоретичного та виробничого навчання з елементами впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій.

Учасників секції ознайомили з матеріально-технічною базою підготовки професії автослюсаря, звернули їхню увагу на впровадження сучасних технологій при викладанні предмета «Спецтехнологія». Була проведена презентація навчально-методичного комплексу до тем технічного обслуговування та ремонту автомобіля та свічок запалювання.

У підготовці секції взяли активну участь методист НМЦПТОПК у Хмельницькій області М.П.Стасюк, заступник директора ВПУ №25 м.Хмельницького  О.О.Загіка, методист Л.В.Шатковська, старший майстер Н.Д.Кочаток, викладачі цього ж училища, майстри виробничого навчання, гості.

Прес-служба ВПУ №25.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов