Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Випуск у ювілейний рік

Відбувся у Вищому професійному училищі №25 м. Хмельницького. 134 електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, секретарів-керівника, операторів комп’ютерного набору, фахівців з дизайну та інших кваліфікованих робітників та спеціалістів, які у попиті на ринку праці, отримали дипломи та атестати про середню освіту й стали на широку життєву стежину.

Нинішній випуск особливий, він відбувся у ювілейний рік, коли навчальному закладу виповниться 25 років.

Щиро привітали випускників з пам’ятною подією у їхньому житті директор навчального закладу, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк, його заступники Олена Загіка, Галина Бас, Володимир Варцаба, викладачі Надія Лукащук, Ганна Мельничук, керівник фізвиховання Віктор Окарський, вихованці якого – переможці міських, обласних та республіканських Спартакіад, мати випускниці Наталія Рудник та президент учнівського самоврядування Оксана Шатковська, яка очолює кращий учнівський актив в області.

За вагомі успіхи у навчанні та громадській роботі і в спорті кращих випускників нагороджено грамотами та дипломами, а їх батькам вручено подяки від адміністрації ВПУ №25.

В день випуску в училищі започатковано гарну традицію – передачу учнівського дзвоника від кращих учнів-активістів, які завершили навчання, тим, які його продовжуватимуть.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов