Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Випуск у ювілейний рік

Днями у Вищому професійному училищі №25 м.Хмельницького відбувся випуск. Електромонтери з ремонту електроустаткування, обліковці з реєстрації бухгалтерських даних, живописці отримали документи про освіту, ставши на самостійну життєву стежину.

Нинішній випуск особливий, він відбувся у ювілейний рік, коли навчальному  закладу виповнилося 30 років. Щиро привітали випускників з пам’ятною подією у їхньому житті виконуюча обов’язки директора, заступник директора з навчально-виробничої роботи, кандидат педагогічних наук Олена Олегівна Загіка, заступник директора Володимир Іванович Варцаба, Наталія Дмитрівна Кочаток, голова профкому Наталія Сергіївна Салабай, керівник фізвиховання Віктор Іванович Окарський, батьки, гості.

За вагомі успіхи в навчанні та громадській роботі кращих випускників нагородили грамотами та дипломами.

За словами старшого майстра навчального закладу Любові Василівни Пархомюк під час проходження переддипломної практики у державних установах, а також приватних структурах їхні керівники залишилися задоволеними вихованцями училища, тому більшість випускників залишилися працювати за місцями практики, багато з них продовжуватимуть навчатися на денній та заочній формах у ВНЗ.

На завершення відбувся  концерт художньої самодіяльності навчального закладу.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов