Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Відкритий виховний захід

26 жовтня в училищі був проведений позакласний виховний захід на тему «Halloween». Підготувала та провела захід викладач іноземної мови – Кравченко Жанна Миколаївна. Мета проведення такого типу заняття – ознайомити дітей з англо-американською традицією святкування Хелоувіна; занурити дітей в англомовне середовище; розширити знання учнів з даної теми; розвити акторські здібності, читацькі таланти; виховати повагу до культури країн, мова яких вивчається. Заняття проводилося в групі №11 професії «Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель». Проведенню заходу передувала ґрунтовна підготовка учнів та викладача.

Під час проведення виховного заходу використовувались різні методи роботи з учнями, висвітлення інформації на мультимедійному проекторі дало змогу краще та яскравіше розкрити тему та мету виховного заходу. Викладач розробила різноманітні завдання та разом з учнями підготувала цікаву інформацію про святкування Хеловіну. Були проведенні також цікаві конкурси та вікторини, що відповідали тематиці заходу. Атмосфера заняття – навчальна, пізнавальна, захоплива. Учні отримали можливість краще познайомитись з традиціями інших народів, удосконалити мовну компетенцію з іноземної мови, поспілкуватися з викладачем та отримати позитивні емоції.

Кравченко Жанна Миколаївна підготувала виховний захід на високому рівні, про що свідчить різноманітність методів роботи з учнями, обладнання навчального кабінету та атмосфера заходу.

Газета училища

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов