Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Відкритий урок

Наприкінці вересня на базі училища проводилась педпрактика для слухачів курсів підвищення кваліфікації природничо-математичних дисциплін.

Був проведений урок з математики «Арифметичний корінь n – го степеня. Властивості арифметичного кореня».

Новосад Олена Петрівна,  молодий, але досвідчений викладач, провела урок використовуючи різні методи організації навчальної діяльності учнів. Урок проводився в групі №12 професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»,  розпочався вчасно і організовано. Основні завдання уроку були сформульовані педагогом чітко і ясно, правильно визначена основна мета уроку. Для кращої мотивації навчальної діяльності, а також при поясненні нового матеріалу, викладач використовувала ІКТ. Слайди презентації були ретельно продумані і використовувались в усіх структурних елементах уроку. Історичні відомості про виникнення символу корінь квадратний з перших хвилин уроку зацікавили учнів і це дало можливість викладачу від історичних відомостей плавно перейти до теми: «Арифметичний корінь n-го степеня.».

Викладач показала приклади розв?язання завдань чітко і доступно, пояснюючи важливі для розуміння учнями моменти, вказувала і виправляла помилки в процесі виконання завдань учнями. Властивості, які учні вивчили на уроці постійно висвітлювались на слайді, що спрощувало розв’язання задач, які давала Олена Петрівна. Правильно підібрані викладачем вправи за рівнями складності дозволили нарощувати складність у міру засвоєння матеріалу. Учні до занять ставилися з великим ентузіазмом, охоче вирішували завдання в зошитах. Вступна частини уроку містила контроль за набутими знаннями, і введення в новий матеріал, що готує дітей до основної його частини. Закріплення проводилось в інтерактивній формі «Мікрофон».

Урок проводився згідно з програмою. Викладач дотримувалася дидактичних принципів навчання і виховання: активності, наочності навчання, систематичності, послідовності, доступності. Учні ставилися до завдань позитивно, виконували всі вправи уроку на дошці та в зошитах. Час уроку доцільно розподілено за рівнями складності.

Урок пройшов на достатньому методичному рівні та був позитивно оцінений слухачами курсів, на що вказують тільки схвальні відгуки колег з курсів підвищення кваліфікації.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов