Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Вдосконалюють навчальний процес

У вищому професійному училищі №25 м. Хмельницького – престижному навчальному закладі – високого професіоналізму викладачі та майстри виробничого навчання. Вони докладають чимало зусиль і хисту задля вдосконалення навчально-виховного процесу.

Свідченням цього є днями проведена педрада, на якій було розглянуто одне із питань – «Проблеми формування мотивації навчальної діяльності учнів за сучасних умов». За два місяці до педради була створена творча група, проведено анкетування за різними методиками серед інженерно-педагогічних працівників та учнів. Їхні думки з приводу мотивації зафіксовано в училищному фільмі, який і переглянули учасники педради.

У дослідженнях взяли участь 250 учнів всіх курсів, викладачі та майстри виробничого навчання. Вони, зокрема, вказали на ті стимули власної мотивації, котрі їм хотілося б бачити у навчальному процесі. На це наголосили на педагогічній раді заступник директора училища Тетяна Григорівна Мар’янич та соціальний педагог Світлана Сергіївна Дячок (які керували роботою творчої групи із підготовки до педради).

На завершення педради викладачі та майстри виробничого навчання взяли участь у практичному занятті: за 15 хвилин провели мотивацію навчальної діяльності під час проведення першого уроку з історії, виробничого навчання з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», ТКОІ, бухгалтерського обліку, композиції, математики, фізичної культури, української мови. Працювали дружно, по групах.

Виникла гаряча дискусія і про виставлення оцінок – як про одну із головних мотивацій навчання. Активно висловлювались не лише заступники директора Олена Олегівна Загіка, Володимир Іванович Варцаба, Галина Сергіївна Бас, а й всі викладачі та майстри виробничого навчання.

«Питання, підняті на педраді, стосуються не одного дня. Вони постійно в центрі уваги педагогічних працівників училища. Підтримати жагу до знань, розвинути, збагатити і зберегти, та ще й надихнути на все подальше життя – основне завдання сучасного педагога. Наділити своїх вихованців здатністю знаходити радість і насолоду у праці. Вчити навіть у малому бачити великий зміст. Все це твоя задача. Бо ти – Учитель», – такими словами завершив педагогічну раду директор училища, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Олександрович Гаврилюк.

 

Т.Г.МАР’ЯНИЧ.
На фото: під час педради.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов