Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Урок з використанням проектної технології навчання

22 лютого 2013 року відбулась презентація робіт учнів групи 2С-11 до уроку з теми «Виборча система та політичні партії» дисципліни «Політологія». В процесі підготовки робіт було  використано методику проектних технологій навчання. Учні об’єднались у підгрупи, завданням кожної з них було створити свою власну політичну партію, презентацію та промову, на прикладі якої учасники мали засвоїти принципи побудови ієрархічної структури, вибору джерела фінансування та типи політичних партій. Обов’язковою умовою проекту була наявність лідера партії, спеціаліста з економічних питань, прес-секретаря та спеціаліста із зв’язків з громадскістю.

В результаті проектної технології учнями було створено 3 політичні партії.

Політична партія «Спортивна нація» лідер партії – Олег Горелков, прес-секретар – Аліна Якубовська, спеціаліст з економічних питань – Вікторія Якубова, спеціаліст із зв’язків з громадскістю – Євген Королюк. Основна мета «Спортивної нації» оздоровити націю шляхом: збільшення фінансування спортивних секцій, гуртків, організацій; відкриття нових спортивних секцій та гуртків; залучення молоді до спорту.

партія «Спортивна нація»

 

Політична партія «Світле майбутнє» лідер партії – Ярослав Здебський, прес-секретар – Віта Князь, спеціаліст з економічних питань – Ганна Бондар, спеціаліст із зв’язків з громадскістю – Мальвіна Савчук. Основна мета об’єднати громадян і відповідальних політиків навколо актуального завдання – формування нового загальнонаціонального порядку денного та переосмислення завдань розвитку держави з огляду на нові тенденції та об’єктивні вимоги часу. «Мета партії – зробити Україну країною з високим людським потенціалом і передовою економікою. Країною вільних, активних, матеріально і духовно багатих людей. Країною, якою пишатимемося ми, українці, і яку поважатиме світ» – Ярослав Здебський.

партія «Світле майбутнє»

 

Політична партія  «Відродження КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ» лідер партії – Василь Ріпа, прес-секретар – Юрій Сушарник, спеціаліст з економічних питань – Роман Павлюк, спеціаліст із зв’язків з громадскістю – Віталій Горшунов. Плани партії на майбутнє відродити пам’ять і культуру наших предків, які проливали кров за державу. «…якщо нам дадуть шанс, ми будемо захищати права старих людей, які цього потребують! Будемо будувати церкви, щоб наша нація духовно збагачувалася!» – Василь Ріпа.

партія «Козацька слава»

 

На уроці політології групи представили свої розробки за допомогою мультимедійних презентацій, які відображали програму дій партій. Учасники проект-груп відповідали на питання гостей щодо джерел фінансування та принципів діяльності політичних партій.

Викладач Пилипчук Г.В. переконана, що такий тип уроку був корисним не лише задля вивченям теми, але і припав до душі і самим учням, і гостям заходу. Учні із захопленням розповідали про свої партії, мріяли і відчували себе справжінми політиками. Вони намагались приблизити свій виступ до справжніх виборчих перегонів, їх зовнішній вигляд відповідав концепціям партій.

Отже, мета педагога  – зробити навчання не лише основою знань, а й подбати про те, щоби самі учні із захопленням та задоволенням виконували завдання. Такий вид навчальної діяльності дозволяє проявити учнівську ініціативу, показати усі грані своєї особистості, використати ті знання, які були засвоєні на уроках.

 

Пилипчук Г.В.

Газета училища

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов