Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Урок-реквієм «Чорнобильські дзвони пам’яті»

До 25 річниці Чорнобильської катастрофи у ВПУ №25 відбувся урок-реквієм «Чорнобильські дзвони пам’яті».

Актив навчальної групи №17 разом з класним керівником Наталією Володимирівною Варцабою провели кропітку підготовчу роботу з вивчення документів, підбору фотофактів та інших матеріалів-свідчень трагедії на ЧАЕС, наслідків аварії для Хмельницької області.

Присутні уважно слухали розповідь про події 1986 року майстра виробничого навчання Володимира Володимировича Томусяка – ліквідатора наслідків Чорнобильської трагедії.

Директор училища Олег Олександрович Гаврилюк словами вдячності й пошани відзначив подвиг-самопожертву чорнобильців-ліквідаторів, а Володимира Володимировича нагородив Почесною грамотою за досягнуті успіхи в роботі та з нагоди 25-річчя Чорнобильської катастрофи. Учні подарували своєму наставнику квіти.

Ще й сьогодні ми не можемо сповна оцінити й осмислити наслідки фатального вибуху, щоб спрогнозувати його відлуння в майбутньому. Знаємо тільки: це – назавжди.

…Прости їм, земля, за жадання,
Лишитись – хоч на крок – живими.
Вони ж, повір, не знали страху,
Перед вогнем не зупинились
І честі роду не зганьбили.

Тому ми низько схиляємо голови перед героїзмом чорнобильців, мовчанням вшановуючи пам’ять тих, хто своє життя віддав за те, щоб цвів жасмин і трави пахли духмяно, щоб колос з вітром гомонів.

Цей день завжди об’єднуватиме всіх, хто живе єдиним спогадом, єдиною печаллю, єдиною надією.

До пам’ятника героям-вогнеборцям від вдячного колективу працівників та учнів ВПУ №25 були покладені квіти.

Мітинг-реквієм запам’ятається надовго його учасникам, які вдячні організаторам цього хвилюючого заходу пам’яті, зокрема учням групи №17 та класному керівнику Н.В. Варцабі, учням Б. Гаврюшиній, Г. Брошневській та керівнику гуртків С.П. Кравчуку за музичне оформлення, працівника училища Л.А. Шалі, Г.О. Глуховській, І.В. Мішину, В.М. Васюрі, Л.І. Романовій – за художнє оформлення й технічне забезпечення, А.П. Радченку як автора ідеї та сценарію заходу, а також заступнику директора з виховної роботи за організаційну підтримку мітингу-реквієму.

Учні залишали захід з розумінням трагедії та героїзму простих людей, доля яких злилася з Чорнобилем. Чорнобильська трагедія стукатиме в наші серця, допоки світу й життя.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов