Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Урок-екскурсія на ПАТ «Хмельницькобленерго»

Кожна людина може мати багато захоплень, що приносять радість та задоволення. Та все ж найбільше часу приділяється професійній діяльності, оскільки саме вона дає засоби існування, в ній можна ре­алізувати себе як особистість, досягти успіху і постійно вдосконалю­вати свою майстерність.

Екскурсія підвищує ефективність навчально-виховного процесу.  Вона збагачує знаннями учнів і самого педагога, допомагає виявити практичну значимість знань, умінь та навичок, активізує пізнавальну діяльність і творче ставлення до праці, виховує в учнів працелюбність, культуру праці, бережливість.

Так,  18 квітня  майстри в/н Томусяк Володимир Володимирович та Пархомюк Любов Василівна разом з начальником служби метрології Терлецьким Всеволодом Петровичем та іншими працівниками публічного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго» провели для  учнів групи №12 (майбутніх електромонтерів) урок-екскурсію.

ПАТ «Хмельницькобленерго» є невід’ємною частиною об’єднаної енергетичної системи України та належить до стратегічно важливих підприємств держави. Основний вид діяльності компанії – це постачання та передача електроенергії. До складу компанії входять 25 відокремлених підрозділів. Це райони електричних мереж (РЕМ) у кожному районі області та Хмельницький і Кам’янець-Подільський міські РЕМ, Старосинявський цех централізованого ремонту та лікувально-оздоровчий комплекс санаторій-профілакторій (ЛОК СП) «Яблуневий сад».

В ході екскурсії учні спостерігали за процесами і явищами, з якими вони знайомилися на уроках, в реальних виробничих умовах. Під час екскурсії вони ознайомились з виробничим обладнанням, технологічним процесом…

Учні першого курсу мали змогу спостерігати і за роботою працівників компанії – наших  випускників Лецького Вадима і Панасюка Володимира, а також за роботою учнів-практикантів училища Огородника Богдана та Юдачова Олександра (група №22, професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»).

Урок-екскурсія був досить цікавим і ефективним. Учні зрозуміли, що їм просто необхідно вчитися для того, щоб бути гарними фахівцями своєї справи. Для багатьох учнів це стало поштовхом до самостійної навчально-пізнавальної й творчої діяльності.

Томусяк В.В., Пархомюк Л.В.,

майстри виробничого навчання.

 

Більше фото дивіться в фотогалереї.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов