Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

У трудове життя!

Днями у Вищому професійному училищі №25 м. Хмельницького відбувся черговий випуск. Дипломи кваліфікованого робітника отримали випускники за професіями: слюсар з ремонту автомобілів, діловод, адміністратор, касир (організації, підприємства, установи). Дипломи молодшого спеціаліста здобули випускники з діловодства та  комерційної діяльності.

В цей день поповнили ряди робітників і  оператори з обробки інформації та програмного забезпечення.

Майбутня робітнича зміна та фахівці отримали також сертифікати про набуття навичок роботи із спеціальним програмним забезпеченням, попрощалися з рідним училищем та отримали путівку в самостійне життя.

Хочеться відзначити кращих випускників. Зокрема, Кочубей Сніжана, Куйбіда Катерина, Ровінська Яна, Катербарський Валентин, Радзіонова Любов, Чернелівський Ростислав, Йойна Юлія, Бех Надія, Лисайчук Валентина і Литовчук Оксана, які гарно навчалися, активно долучалися до громадського життя – спорту, художньої самодіяльності, учнівського самоврядування, профспілкової роботи. Їм вручено грамоти та  дипломи з відзнакою.

Випускників 2017 року тепло привітали виконуюча обов’язки директора училища, заступник директора з навчально-виробничої роботи, кандидат педагогічних наук Олена Олегівна Загіка, заступники директора Володимир Іванович Варцаба та Наталія Дмитрівна Кочаток, голова профкому Наталія Сергіївна Салабай,  керівник фізичного виховання Віктор Іванович Окарський, батьки і  гості.

За словами старшого майстра Любові Василівни Пархомюк під час проходження переддипломної практики на підприємствах, установах, фірмах її керівники залишилися задоволені вихованцями училища, тому більшість випускників залишаться працювати за місцем практики. Багато хто планує продовжувати навчання у ВНЗ , за денною  та заочною формами.

Гарно про рівень професійної підготовки в училищі відгукнулися представники вищих навчальних закладів, які завітали на випуск.

На завершення відбувся концерт художньої самодіяльності навчального закладу, в якому активну участь взяли не тільки вихованці училища, але й їх наставники.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов