Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

У світлу путь, дорогі випускники!

Прощальний вальс.. Випускний вечір… Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей!

23 лютого 2018 року з училища у самостійне життя вступили наші випускники. Вище професійне училище №25 відпустило у доросле життя 5 груп учнів:

Група 3-К – спеціальність «Комерційна діяльність», класний керівник Присяжнюк Оксана Сергіївна.

Група 3-С – спеціальність «Діловодство»,  класний керівник Мельничук Ганна Олексіївна.

28 група – професія «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», класний керівник Коржан Тетяна Василівна.

Група 33 – Професія «Діловод. Адміністратор. Касир.», класний керівник Пенделюк Наталя Петрівна.

Група 34 -професія «Слюсар з ремонту автомобілів», класний керівник Коротун Галина Василівна.

З урочистими привітаннями та побажаннями подальших успіхів, випускникам вручили дипломи кваліфікованого працівника, молодшого спеціаліста, сертифікати про набуття навичок роботи із спеціальним програмним забезпеченням. Кращі вихованці нашого навчального закладу здобули дипломи з відзнакою та грамоти за значні досягнення у навчанні та за видатні творчі здібності.

Гарної долі та успішної подальшої дороги побажали випускникам адміністрація та працівники училища: Загіка Олена Олегівна, Кочаток Наталія Дмитрівна, Варцаба Володимир Іванович, Салабай Наталя Сергіївна та Савчук Наталя Василівна, Окарський Віктор Іванович; а також – запрошені гості з інших навчальних закладів, які відзначили високий рівень підготовки наших учнів.

Та свято не завершилося на урочистостях. Випускники підготували багато цікавих номерів, а також вручили грамоти своїм викладачам.

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.

Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя.

Сьогодні ви вже нове покоління, що вирізьблюватиметься, увиразнюватиметься у кращих своїх устремліннях на благо славної України. Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах, щоб ваша поведінка возвеличувала рід. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.

Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.

Редакція «25ПЛЮС»

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов