Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

У світлу путь, дорогі випускники!

Прощальний вальс.. Випускний вечір… Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей!

23 лютого 2018 року з училища у самостійне життя вступили наші випускники. Вище професійне училище №25 відпустило у доросле життя 5 груп учнів:

Група 3-К – спеціальність «Комерційна діяльність», класний керівник Присяжнюк Оксана Сергіївна.

Група 3-С – спеціальність «Діловодство»,  класний керівник Мельничук Ганна Олексіївна.

28 група – професія «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», класний керівник Коржан Тетяна Василівна.

Група 33 – Професія «Діловод. Адміністратор. Касир.», класний керівник Пенделюк Наталя Петрівна.

Група 34 -професія «Слюсар з ремонту автомобілів», класний керівник Коротун Галина Василівна.

З урочистими привітаннями та побажаннями подальших успіхів, випускникам вручили дипломи кваліфікованого працівника, молодшого спеціаліста, сертифікати про набуття навичок роботи із спеціальним програмним забезпеченням. Кращі вихованці нашого навчального закладу здобули дипломи з відзнакою та грамоти за значні досягнення у навчанні та за видатні творчі здібності.

Гарної долі та успішної подальшої дороги побажали випускникам адміністрація та працівники училища: Загіка Олена Олегівна, Кочаток Наталія Дмитрівна, Варцаба Володимир Іванович, Салабай Наталя Сергіївна та Савчук Наталя Василівна, Окарський Віктор Іванович; а також – запрошені гості з інших навчальних закладів, які відзначили високий рівень підготовки наших учнів.

Та свято не завершилося на урочистостях. Випускники підготували багато цікавих номерів, а також вручили грамоти своїм викладачам.

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.

Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя.

Сьогодні ви вже нове покоління, що вирізьблюватиметься, увиразнюватиметься у кращих своїх устремліннях на благо славної України. Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах, щоб ваша поведінка возвеличувала рід. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.

Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.

Редакція «25ПЛЮС»

Газета училища

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов