Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

У новий навчальний – з гарним настроєм

З гарним настроєм майже шістсот юнаків та дівчат з усіх куточків регіону – майбутніх електромонтерів, слюсарів з ремонту автомобілів, секретарів керівника, операторів комп’ютерного набору, живописців, фахівців з діловодства, комерційної діяльності – переступили поріг нового навчального року у ВПУ №25 м.Хмельницького, серед них 210 – уперше.

Приємно, що переважна більшість першокурсників не тільки гарно навчалися у школах, але й брали активну участь у громадському житті. Тому в нашому училищі вони поповнять ряди кращих спортсменів, учасників художньої самодіяльності, активістів тощо.

Навчальний заклад непогано підготувався до якісної підготовки своїх вихованців. Особливістю нинішнього року є те, що в училищі вперше навчатимуть на оператора з обробки інформації та програмного забезпечення.

Тепло привітали інженерно-педагогічний колектив та учнів зі Святом знань директор училища, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук Олег Гаврилюк, батьки, гості.

За вагомі здобутки у навчанні, обласних конкурсах художньої самодіяльності, спортивних змаганнях, досягнутих минулого навчального року, вручені на урочистостях почесні грамоти, дипломи департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації кращим учням та колективу училища.

Прес-служба ВПУ №25.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов