Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

У нас навчатися – престижно!

В авторитетному навчальному закладі – Вищому професійному училищі №25 м. Хмельницького – високопрофесійні педагоги, майстри виробничого навчання допомагають своїм вихованцям опановувати професії на базі дев’яти класів – електромонтерів, слюсарів з ремонту автомобілів, секретарів керівника, операторів комп’ютерного набору, обліковців з реєстрації бухгалтерських даних, живописців, а після одинадцятого – фахівців з діловодства, комерційної діяльності, дизайну (молодших спеціалістів за рівнем акредитації), які у попиті на ринку праці. У стінах училища підготовлено понад 3 тисячі кваліфікованих робітників та спеціалістів, понад 200 випускників закінчили його з відзнакою.

На днях тут відбувся День відкритих дверей. На свято завітали майбутні учні зі своїми батьками. Виконуюча обов’язки директора Олена Олегівна Загіка ознайомила гостей з навчальним закладом, умовами прийому до нього, разом з викладачами та майстрами виробничого навчання відповіла на численні запитання.

 

 

  

  

    

Працівники ВПУ №25 розповідають потенційним вступникам про училище

Серед учасників заходу були й учні ВПУ №25, які заохочують до вступу в училище своїх родичів і знайомих

Другокурсник Анатолій Колот запевняє своїх родичів, що у ВПУ №25 навчатися престижно

Учасники профорієнтаційного заходу переглянули презентаційний фільм про учнівські будні, відвідали кабінети й лабораторії, навчально-виробничі майстерні, спортивний та актовий зали.

Агітбригада ВПУ №25 довела, що в училищі – цікаві, популярні професії і не менш цікаве учнівське життя

Сподобався гостям навчально-тренувальний центр, де учні опановують тонкощі майбутнього ремесла за новітніми технологіями з використанням інформаційно-обчислювальної техніки та засобів комунікації, що сприяє швидшій адаптації тих, хто навчається, до умов виробництва.
Аматори сценічної творчості підготували для присутніх змістовну концертну програму. Колектив навчального закладу чекає на гарне поповнення на новий навчальний рік.

Валерій Марценюк
Фото: Галини Брошневської

Газета училища

Галерея

grinchak

Календар

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Архів новин

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Статистика сайту

Анализ веб сайтов