Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

У нас навчатися – престижно!

В авторитетному навчальному закладі – Вищому професійному училищі №25 м. Хмельницького – високопрофесійні педагоги, майстри виробничого навчання допомагають своїм вихованцям опановувати професії на базі дев’яти класів – електромонтерів, слюсарів з ремонту автомобілів, секретарів керівника, операторів комп’ютерного набору, обліковців з реєстрації бухгалтерських даних, живописців, а після одинадцятого – фахівців з діловодства, комерційної діяльності, дизайну (молодших спеціалістів за рівнем акредитації), які у попиті на ринку праці. У стінах училища підготовлено понад 3 тисячі кваліфікованих робітників та спеціалістів, понад 200 випускників закінчили його з відзнакою.

На днях тут відбувся День відкритих дверей. На свято завітали майбутні учні зі своїми батьками. Виконуюча обов’язки директора Олена Олегівна Загіка ознайомила гостей з навчальним закладом, умовами прийому до нього, разом з викладачами та майстрами виробничого навчання відповіла на численні запитання.

 

 

  

  

    

Працівники ВПУ №25 розповідають потенційним вступникам про училище

Серед учасників заходу були й учні ВПУ №25, які заохочують до вступу в училище своїх родичів і знайомих

Другокурсник Анатолій Колот запевняє своїх родичів, що у ВПУ №25 навчатися престижно

Учасники профорієнтаційного заходу переглянули презентаційний фільм про учнівські будні, відвідали кабінети й лабораторії, навчально-виробничі майстерні, спортивний та актовий зали.

Агітбригада ВПУ №25 довела, що в училищі – цікаві, популярні професії і не менш цікаве учнівське життя

Сподобався гостям навчально-тренувальний центр, де учні опановують тонкощі майбутнього ремесла за новітніми технологіями з використанням інформаційно-обчислювальної техніки та засобів комунікації, що сприяє швидшій адаптації тих, хто навчається, до умов виробництва.
Аматори сценічної творчості підготували для присутніх змістовну концертну програму. Колектив навчального закладу чекає на гарне поповнення на новий навчальний рік.

Валерій Марценюк
Фото: Галини Брошневської

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов