Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

У квітні був проведений предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін, програма якого складалася з різноманітних заходів,  спрямованих на підвищення зацікавленості історією, мовою, літературою.

 Декілька років поспіль Тиждень має краєзнавче та народознавче спрямувння. Заходи такого типу спрямовані на популяризацію наших звичаїв, традицій, ознайомлення з визначними місцями нашого краю, життям та діяльністю відомих українців, їхні досягнення як в Україні, так і за її межами, мотивацію вивчення та дослідження Хмельниччини: традиції, історичних заповідників та цікавих місць, які мають багату та захоплюючу історію.

В рамках проведення тижня суспільних дисциплін учнями були проведені дні інформування на теми: «Сім чудес України» (зарубіжна література), «Екскурсія у світ українського слова» (українська мова), «Маловідомі факти про Поділля і Україну» (історія), організаторами якого стали викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін.

Перш ніж осягнути світ, збагнути, якою великою є Земля та які народи на ній проживають, людина пізнає найближче оточення – своїх рідних. Дорогою для неї стає рідна хата, вулиця, на якій вона розташована, своє село чи місто… І від того, як вона прикипіла душею до малої батьківщини, залежатиме її ставлення до Вітчизни, її історії і сьогодення. Саме на цю тему була проведена конференція «Нашого цвіту по всьому світу» та відкритий урок із зарубіжної літератури «Україна в творчості зарубіжних письменників».

Учні 1-3 курсів проявили активність, творчий підхід до виконання завдань, проводили пошуково-дослідницьку роботу та цікаво, креативно доносили результати досліджень до учасників масових заходів. Тиждень пройшов цікаво, насичено і був максимально результативним.

На лінійці, під час  закриття тижня суспільно-гуманітарних дисциплін відбулося нагородження активних учасників тижня грамотами та призами.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов