Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

З 3 по 7 квітня 2017 року у ВПУ №25 був проведений предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Метою проведення такого заходу є підвищення якості навчального процесу та рівня загальноосвітньої підготовки учнів училища, більш глибокого аналізу наслідків діяльності викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін, об?єктивної оцінки результатів їх діяльності, виявлення здібностей і талантів учнів.

3 квітня відбулося відкриття тижня суспільно-гуманітарних дисциплін з огляду конкурсу художній робіт на тему «Мій рідний край». Організаторами заходу стали – викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін.

В рамках проведення тижня суспільних дисциплін у ВПУ №25, 4 квітня 2017 року проводився день іноземної мови «Хмельниччина туристична для іноземних гостей». Учні нашого училища разом з викладачами іноземної мови – Кравченко Жанною Миколаївною та Костенко Оксаною  підготували матеріали та розіграли мовні ситуації, до яких долучилися і викладачі нашого училища. Кибалка Олексій, учень 32 групи, представляв письменника з Лондону, який цікавився містичними та історичними місцями Хмельницького. У цьому йому радо допомогла – Тетяна Григорівна Мар?янич, методист нашого училища, яка вільно та вичерпно розповіла про наше місто на іноземній мові. Молодецька Іванна, учениця 21 групи, вивчала традиції святкування Великодня, як етнограф із університету США. Глибокі знання з народознавства та володіння іноземною мовою показав заступник директора з виховної роботи ВПУ№25 Варцаба Володимир Іванович, у якого брала інтерв’ю Іванна.   Грисевич Анастасія, учениця 11 групи, представилася журналістом з Англії, яка збирала інформацію для репортажу про туристичні місця Хмельницької області, вичерпну інформацію на іноземній мові подала журналістці Єремеєва Анастасія, учениця 11 групи.

5 квітня була проведена конференція «Стежками рідного краю», участь у якій приймали учні 23, 26 та 21 груп. Організаторами конференції стали Смолій Оксана Іларіонівна, Коротун Галина Василівна, Лукащук Надія Володимирівна.

6 квітня відбулися хвилинки інформування відповідно до тематики тижня суспільно-гуманітарних дисциплін. Викладач історії – Смолій Оксана Іларіонівна підготувала матеріал на тему «Хмельниччина в книзі рекордів України».

Викладач зарубіжної літератури – Коротун Галина Василівна провела інформхвилинку «Нашого цвіту по всьому світу».

«Найцікавіші факти про Поділля» – тема інофрмації, яку підготувала викладач української мови та літератури – Заранчевська Раїса Петрівна.

Мікс «Мовні цікавинки» провела викладач української мови та літератури – Лукащук Надія Володимирівна.

Активну участь у тижні приймали учні 2 курсу.

7 квітня відбулося закриття тижня суспільно-гуманітарних дисциплін та нагородження активних учасників тижня грамотами та призами.

Заходи такого типу спрямовані на мотивацію вивчення та дослідження Хмельниччини: традиції, історичних заповідників та цікавих місць, які мають багату та захоплюючу історію.

Газета училища

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов