Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Тиждень образотворчого мистецтва

Днями у Вищому професійному училищі № 25 м. Хмельницького (виконуюча обов’язки директора, заступник директора з НВР, кандидат педагогічних наук Олена Олегівна Загіка, голова профкому Наталія Сергіївна Салабай) завершився тиждень образотворчого мистецтва.

У програмі заходу була, зокрема, виставка образотворчих та декоративно-прикладних  робіт. На ній були представлені вишивки, вироби з бісеру, живопис…

У виставці взяли участь працівники та учні навчального закладу, а саме викладачі художніх спеціальностей Тетяна Степанівна Богуш, Василь Іларович  Гринчак, Оксана Анатоліївна Римшина, Любов Анатоліївна Шаля, Янна Юріївна Головата. Зацікавили глядачів роботи учнів першокурсників Павла Довгого та Анастасії  Гриневич, які продемонстрували свої вироби з графіки та прикраси з полімерної глини. Прикметно, що першокурсники були найбільш активними на виставці. Сподобалися учасникам зібрання й вишивки працівників училища Володимира Івановича Варцаби, Ганни Олексіївни Мельничук, Лілії Василівної Шатковської, Оксани Володимирівни Шатковської та інших.

Під час тижня було проведено й інші різноманітні мистецькі заходи. Зокрема, брейн-ринг, відкриті уроки і майстер-класи, обласний семінар НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області «Реалізація творчого потенціалу учнівської молоді. Робота з обдарованими учнями в умовах ПТНЗ» для представників ПТНЗ з регіону,  які здійснюють підготовку з професій художнього профілю.

За словами Олена Олегівни Загіки захід пройшов дуже гарно, на високому організаційному рівні, задоволені ним залишилися його організатори та гості загалом.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов