Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Цікава зустріч

Вище професійне училище №25 м.Хмельницького – одне з найкращих не тільки в регіоні, а й далеко за його межами. Тут працюють, передовсім, високого професіоналізму педагоги, майстри виробничого навчання, котрі докладають чимало зусиль і хисту задля вдосконалення навчально-виховного процесу на засадах сучасних інноваційних технологій. Зокрема, 6 викладачів удостоєні почесного звання «Відмінник освіти України», 14 мають вищу категорію. В училищі працюють два кандидати наук, 11 магістрів тощо. Про це говорив на зустрічі з учнями та трудовим колективом навчального закладу перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко.

Вадим Дмитрович розповів про роботу, яку проводить облдержадміністрація, очолювана Василем Степановичем Ядухою, із соціально-економічного розвитку краю. Зокрема, зазначив, що Хмельницька область забезпечує себе власною сільськогосподарською продукцією, посідає перші місця в Україні із вирощування ранніх зернових.

Розповів про досягнення в медицині, науці та освіті, про перспективи їх розвитку в подальшому. Дав відповіді на запитання, які хвилюють учасників зібрання.

Директор училища, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олег Гаврилюк подякував гостю за цікаву і змістовну зустріч.

До слова, Вадим Гаврішко відвідав ВПУ №25 вдруге. Він побував тут минулого року напередодні святкування першого дзвоника.

Валерій МАРЦЕНЮК

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов