Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Сучасні заклади освіти

16-18 березня 2017 р. у Києві проходить Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» – головна подія освітньої галузі України.

Міжнародна виставка представляє широкій громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, учнівській та студентській молоді, органам державної влади та управління новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти; ефективні шляхи інтеграції української освіти та науки в європейський і світовий простір; досвід розширення міжнародної співпраці, участі в спільних наукових і освітніх програмах, проектах; здобутки в підвищенні якості навчального та виховного процесів.

Вище професійне училище № 25 м. Хмельницького декілька років бере участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Три роки поспіль навчальний заклад є медалістом у різних номінаціях.

І цей рік не став виключенням,  ВПУ №25 м. Хмельницького представляло роботу у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді» на тему «Формування іншомовної компетентності в учнів ПТНЗ із використанням інтерактивних технологій навчання» і нагороджено срібною медаллю.

Вітаємо педагогічний та учнівський колектив з цією нагородою та бажаємо натхнення, творчих успіхів, нових звершень.

На Міжнародній виставці також були представлені творчі роботи учнів ВПУ №25 професій “Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель”, “Слюсар з ремонту автомобілів”. Відвідувачі та гості цього заходу відзначили професійність та майстерність наших учнів.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов