Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

Сучасні заклади освіти

16-18 березня 2017 р. у Києві проходить Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» – головна подія освітньої галузі України.

Міжнародна виставка представляє широкій громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, учнівській та студентській молоді, органам державної влади та управління новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти; ефективні шляхи інтеграції української освіти та науки в європейський і світовий простір; досвід розширення міжнародної співпраці, участі в спільних наукових і освітніх програмах, проектах; здобутки в підвищенні якості навчального та виховного процесів.

Вище професійне училище № 25 м. Хмельницького декілька років бере участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Три роки поспіль навчальний заклад є медалістом у різних номінаціях.

І цей рік не став виключенням,  ВПУ №25 м. Хмельницького представляло роботу у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді» на тему «Формування іншомовної компетентності в учнів ПТНЗ із використанням інтерактивних технологій навчання» і нагороджено срібною медаллю.

Вітаємо педагогічний та учнівський колектив з цією нагородою та бажаємо натхнення, творчих успіхів, нових звершень.

На Міжнародній виставці також були представлені творчі роботи учнів ВПУ №25 професій “Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель”, “Слюсар з ремонту автомобілів”. Відвідувачі та гості цього заходу відзначили професійність та майстерність наших учнів.

Газета училища

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архів новин

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Статистика сайту

Анализ веб сайтов