Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Стосується кожного

Куріння та вживання спиртних напоїв сьогодні – чимала проблема не тільки дорослих, а й молоді, підлітків, і, як не прикро, проблема дітей. При цьому всі чудово знають, що курити та вживати спиртні напої – це шкідлива і зовсім непотрібна звичка.

У кожного є вибір: життя без цигарки та пляшки пива і повага сильних духом людей або купа проблем. Чомусь більшість обирає друге. Може, причиною є душевна сліпота і лінь, а ще – егоїзм. Егоїзм заважає розпізнати добре й зле. Завзятий курець не замислюється над такими речами, бо куріння стало його звичкою. Але ж не звичка керує людиною, а людина – нею.

Тому з метою профілактики та попередження шкідливих звичок на зустріч з учнями, які проживають у гуртожитку, була запрошена оперуповноважений СКМСД ЗВМ, лейтенант міліції Ю.В.Попаденчук.

Зустріч пройшла у теплій  та привітній атмосфері, цікава розповідь працівника міліції справила враження на учнів. На багато питань, що наболіли, знайшлась відповідь у розмові з Ю.В.Попаденчук. Звідси учні зробили висновок: кожен курець та любитель вживання алкогольних напоїв має малий шанс народити здорову дитину. Наші предки знали про це – хлопці до двадцять одного року не курили і не пробували спиртного. Дівчат, які заглядали в чарку, за дружин не брали.

Отже, нам всім варто замислитися над запитанням: «Чи варта цигарка та пляшка пива того, щоб взяти її в руки?» І спробувати дати на нього відповідь – СОБІ!

Вихователі гуртожитку,

Л.І.Романова, бібліотекар.

Газета училища

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов