Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

«СНІД! СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!»

(З конкурсних перегонів)

На виконання «Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-13 роки» з 11-го по 21-е листопада 2011 року у Вищому професійному училищі № 25 проведено 1-й етап обласного заочного творчого конкурсу «СНІД! Стосується кожного!», організованого управлінням освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді.

Конкурс має на меті: привернення уваги громадськості та сприяння зміні суспільної свідомості щодо проблеми ВІЛ/СНІДу; формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, їхніх рідних і близьких; сприяння підвищенню рівня особистої відповідальності у відповідь на епідемію; сприяння пропаганді здорового способу життя; залучення учнів до усвідомлення і систематичної участі у вирішенні важливих питань життя групи та професійно-технічного навчального закладу; створення можливостей для самореалізації учнів у конкретних справах.

Перший етап конкурсу проводився на рівні навчального закладу у двох номінаціях: «Кращий твір, краща стаття» та «Краща фотографія, кращий плакат».
У номінації «Кращий твір, краща стаття» взяли участь учні 3-го курсу – учасники минулорічного пілотного тренінгового впровадження навчальної програми зі здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІД у рамках реалізації проекту Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ) «Профілактика ВІЛСНІД у Східній Європі».
Перше місце в номінації «Кращий твір, краща стаття» посіла творча робота «Зменшення стигми та дискримінації, формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ» учениці групи №33 Іванни Тринадцятко. Призерами стали: Юлія Гусарець (група №33) з творчою роботою «Добровільне тестування на ВІЛ – невід’ємна складова профілактики поширення ВІЛ»; Дарія Рудник (група №37), яка підняла проблеми людей, котрі живуть з ВІЛ; Мирослава Побережна (група №37), яка змагалася з тими, хто розмірковував на тему:«Зменшення стигми та дискримінації, формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ».
У номінації «Краща фотографія, кращий плакат» перемогла спільна творча робота учениць 11 групи Аліни Скубеник та Лізи Юрчук – плакат на тему: «СНІД! Стосується кожного!».
Переможці 1-го етапу обласного заочного творчого конкурсу «СНІД! Стосується кожного!» Іванна Тринадцятко, Аліна Скубеник та Ліза Юрчук у грудні 2011 року візьмуть участь у 2-му етапі конкурсу.
Зичимо успіхів і гарних результатів нашим учням – учасникам обласного заочного творчого конкурсу «СНІД! Стосується кожного!»

                    Матеріал підготували:

Варцаба В.І., заступник директора з ВР і СЗ ВПУ №25;

Дунець Л.М., практичний психолог ВПУ №25

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов