Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

Щастя – це…..

Що таке щастя? Як знайти себе та стати успішною людиною? Саме на такі важливі та актуальні питання дали організатори виховної години «Щастя. Успіх. Секрети успішної людини» – Когут Ольга Сергіївна, Фурман Лілія Анатоліївна та Мирошникова Валентина Володимирівна, яка відбулася 23 листопада у нашому училищі.

Виховний захід проводився у групах 1С та 3С, спеціальність «Секретар керівника. Оператор комп’ютерного набору. Діловодство», 28- спеціальність «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Основна мета виховного заходу – допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», визначити поняття успіх, дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя  та успіху часто залежить від їхніх особистих зусиль, виховати людяність, працьовитість, сприяти роз­витку чітких життєвих орієнтирів; виховувати прагнення до позитивних учинків, уміння ство­рювати ситуацію успіху.

Викладачі використовували різні методи з учнями: ведення диспуту на розуміння та походження поняття «щастя» – тлумачення цього поняття вченими, словниками та народною творчістю; гру «Асоціативний кущ», коли кожен учень визначав, що таке успіх та щастя для нього особисто; розділення категорій «успіх» та «щастя»; роботу в групах; створення портрету успішної людини.

Організатори виховної години підготували цікавий та повчальний матеріал, познайомили дітей з основними принципами самопізнання та саморозвитку, що сприяють формуванню цілісної успішної особистості.

Для кращого засвоєння матеріалу викладачі використовували мультимедійну установку, де показували заздалегідь підготовлені фільми, презентації та ролики, підібрані на тему виховної години.

Із поставленими завданнями виховної години справилися усі: і викладачі, і учні. Кожен зумів зрозуміти для себе, що таке щастя, та як його досягти.

Газета училища

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Архів новин

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Статистика сайту

Анализ веб сайтов