Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Радилися активісти учнівського самоврядування

Днями у Вищому професійному училищі №25 м.Хмельницького відбулося засідання Учнівської Прибузької республіки «Майбуття Поділля». На якому розглянуто чимало важливих питань з життя учнівського самоврядування. Зокрема,обрано двох віце-президентів. Ними стали учениці Софія Ланцова з 11 ої групи та Сніжана Кочубей з 13ої. Затверджено план роботи учнівського самоврядування на II семестр 2014-2015 навчального року, визначені комітети, зокрема:

– суд честі;

– комітет захисту екології, природи та здоров’я учнів;

– героїко-патріотичний комітет;

– комітет культурно-масової роботи;

– комітет спортивно-масової роботи;

– санітарно-господарчий комітет;

– побутовий комітет.

До слова, комітети одразу ж взялися за вирішення важливих справ, які хвилюють республіканців – більше уваги приділяти організації навчального процесу, бути взірцем у прагненні досягти найкращої майстерності в обраній професії, брати активну участь у різних заходах, які проводяться в навчальному закладі тощо. Приміром, комітет захисту екології, природи та здоров’я учнів запропонував учням першого курсу провести виховну годину на тему «Геть куріння, ми здорове покоління!»

А героїко-патріотичний комітет з нагоди Дня Святого Миколая вніс пропозицію всім учням взяти участь у благодійній акції «Книгарня для малечі». Під час неї буде проводитися збір книжечок для вихованців дитячих будинків. А комітет культурно-масової роботи організував конкурс «Новорічний маскарад» та поштові привітання.

Ірина Худецька,

член гуртка «Юний журналіст»

Газета училища

Календар

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов