Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Продовжує справу дідуся

Дитинство і юність Олексія Сізова збігло у місті Хмельницькому. В 2015 році він закінчив 9 класів загальноосвітньої школи №25 І-ІІІ ступеня. Юнак завдячує  батькам  Олександру Миколайовичу та матері Оксані Іванівні зате,  що ще в школі привчили його шанувати людей, що чесно заробляють на життя власною працею. І він вирішив не зраджувати  ні батьковій, ні маминій істині, та саме затямив, аби були матеріальні блага – потрібно добре працювати.

Тому,  після закінчення школи,  вирішив здобути робітничу професію, – стати, електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Відтак, вступив до Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького.

          – Ще в школі мене не раз запитували: чому я обрав професію електромонтера? – говорить Олексій. Адже про іншу професію не мріяв. Дідусь мій Іван – електромонтер. Не раз слухав його розповіді про цю почесну але нелегку і відповідальну професію, бо ж від того, як грамотно електромонтери будуть виконувати свої обов’язки, залежить подальша доля функціонування електричної мережі, електричного обладнання на тому чи іншому підприємстві тощо.

          В училищі з перших днів юнаку сподобалося. Тут він має можливість не тільки гарно навчатися, а брати активну участь у громадському, культурному, спортивному житті. Він завдячує класному керівнику Жанні Миколаївні Кравченко, старшому майстрові Любов Василівні Пархомюк, майстрам виробничого навчання Володимиру Володимировичу Томусяку, Миколі Ярославовича Микитчаку, викладачам за їх роботу і підтримку при опануванні професії.

          Після закінчення першого курсу юнак вирішив влітку, під час канікул,  попрацювати за обраною професією, аби поєднати теоретичні знання з практичними. Він звернувся з цього приводу до Любові Василівної. Вона підтримала й допомагала йому влаштуватись стажером -автоелектриком на фірмі «Гвоздиковас». Директор підприємства Володимир Павлович Терентьєв задоволений роботою Олексія Сізова. За словами Л.В.Пархомюк таких прикладів у навчальному закладі чимало.

Наші вихованці не тільки гарно навчаються, але й гарно  працюють, тому їх з великим задоволенням після закінчення училища запрошують на роботу роботодавці, – зазначила Любов Василівна.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов