Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Поповнили робітничі лави

У Вищому професійному училищі № 25 м.Хмельницького відбувся 28 випуск – електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, секретарів керівника, операторів комп’ютерного набору, обліковців з реєстрації бухгалтерських даних, агентів з постачання, живописців, декораторів вітрин. Загалом, 155 молодих робітників отримали документи про освіту та сертифікати про набуття навичок роботи зі спеціальним програмним забезпеченням і попрощалися з рідним училищем. Дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою отримали Анастасія Ямборко, Ірина Томусяк, Ольга Ковтонюк, Валентин Катербарський, Яна Ровінська та Ростислав Чернелівський.

Щиро привітали майбутню робітничу зміну директор училища, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олег Гаврилюк, його заступники Володимир Варцаба, Галина Бас, депутат Хмельницької міської ради Сергій Мандзій, голова профкому інженерно-педагогічних працівників Наталія Салабай, майстри виробничого навчання, батьки, гості.

Випускникам, які гарно навчалися та брали активну участь у громадському житті, зокрема, у художній самодіяльності, спорті, учнівському самоврядуванні, профспілковій роботі, вручено почесні грамоти. А учасники художньої самодіяльності підготували для учасників зібрання гарну концертну програму.

Валерій МАРЦЕНЮК.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов