Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

ПОЕЗІЯ ЄДНАЄ СЕРЦЯ

21 березня в бібліотеці Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького  пройшла виховна година поетичного настрою «Поезія єднає серця». Захід був присвячений Всесвітньому дню поезії, який відзначається щорічно. У стінах бібліотеки панувала справжня весна творчості, на весь голос лунало барвисте, дзвінке, нестримне поетичне слово. 

Ведучі дійства в ненав’язливій цікавій формі ознайомили гостей з історією свята, допомогли їм доторкнутися до незнищенного життєдайного джерела української віршової класики. У поєднанні з відеоматеріалами та мультимедійною презентацією навіть загальновідомі поетичні рядки набували нового звучання, зачіпаючи найпотаємніші куточки душі кожного, хто був присутнім у залі.

Ведучі розповіли, що поезія, грає в житті кожної людини велику роль і займає почесне місце серед кращих винаходів людства, познайомили присутніх з історію виникнення поезії. «Скільки століть люди намагаються розумом пояснити чудо поезії! Чому вірші здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на подальшу боротьбу? Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття?». В затишній, дружній, невимушеній атмосфері прозвучали вірші інтимної лірики українських поетів. Прочитані поетичні рядки звучали проникливо і щиро. 

На виховний захід була запрошена Оксана Дмитрівна Костенко – літературний редактор учнівської газети «25Плюс», викладач англійської мови нашого навчального закладу, автор поетичних збірок. Вірші Оксани Костенко нікого з слухачів не залишили байдужими, вони сповнені справжньої, непідробної любові — до людини, природи, рідного краю. Гострим болем відгукнулася в серці Оксани Костенко ситуація в країні. Її поезія — це дивосвіт любові, що дарує нам ніжність і вірність людської душі.

Поезія… Таке коротке і змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, закликати людину мислити образами, допомагає спілкуванню, розширює кругозір.

Гостям була запропонована книжкова виставка «Поезія – душі перлина». Ознайомившись із нею, шанувальники поетичного слова побачили  збірки відомих українських поетів, познайомились з творчим доробком поетів Поділля, а також побачили поетичні твори сучасних українських авторів.

Подібний захід завжди збагачує присутніх новими враженнями, дає змогу висловити свої емоції, почуття; знайомить із незнаними тонкощами душі, талантами та уподобаннями своїх колег, викладачів, друзів. Виховний захід пройшов у теплій атмосфері і дружньому колі однодумців.

Л.І. Романова, бібліотекар ВПУ № 25

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов