Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Подвійний ювілей

Колектив ВПУ №25 усередині гарячого серпня так само гаряче вітав свого керівника, надійного керманича навчального закладу директора Олега Олександровича Гаврилюка з його 65-річчям. А місяць тому пішов 25-й рік від народження училища, яке впевнено веде океаном освіти впродовж цих 25 років Олег Олександрович.

Пройшовши всі етапи кар’єрного зростання, він добре знає працю від майстра виробничого навчання до керівника навчального закладу, а тому училище справедливо веде перед у системі профтехосвіти області. Ефективність управлінської діяльності, звісно, залежить від діяльності директора, яка включає три основні компоненти: власне вдосконалення, розвиток колективу, організацію життєдіяльності закладу. О.О. Гаврилюк добре знає основи наук управління, педагогіки та психології, є педагогічно компетентним, розуміє вимоги, закладені в кваліфікаційних характеристиках, і вимоги сучасного ринку праці, помічає й підтримує передові починання, добре обізнаний із законодавством, дотримується його, володіє знаннями в галузі господарської та фінансової діяльності, має талант організатора, забезпечує впровадження в закладі методики ділової активності, яка допомагає учням витримувати вимоги гнучкої кон’юнктури ринку, розвивати навички та здібності, створює сприятливе середовище для максимальної реалізації природного потенціалу кожного учня, розвиває здатність молодих людей до підприємливості.

Директор ВПУ №25 Олег Олександрович Гаврилюк – досвідчений керівник, з високим рівнем професіоналізму, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, приймаючи вітання колективу з ювілеєм, висловлює вдячність за спільну працю, яка привела до успіху і дозволить досягти нових вершин.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов