Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

Передали владу своїм вихованцям

Напередодні Дня працівника освіти на учнівській лінійці привітали інженерно-педагогічних працівників училища зі святом їхні вихованці. А опісля вони повідомили, що сьогодні відбудеться ще один захід – День учнівського самоврядування. Мета його – створення умов для самореалізації учнів, формування в них організаторських здібностей та відповідальності.

Дублери адміністрації ВПУ №25 у кабінеті директора.

До слова, адміністрацією училища спільно з учнівським активом напередодні заходу обговорено й погоджено план дій «Дня навпаки». Викладачі, майстри виробничого навчання цього дня надали можливість кращим учням спробувати себе в їх ролі. Було представлено понад 40 дублерів інженерно-педагогічних працівників. Присутні побажали їм успіхів та удачі, вручили тимчасові посвідчення. Учнівський президент Влад Сторожук, який цього дня став дублером директора училища Олега Гаврилюка, подякував всім за передачу влади…

Під час занять.

 

В ролі методиста…

 

…та у ролі майстра-вихователя.

Під оплески та дзвоник початку занять учні та їхні наставники пішли на навчання. Вихованці не підвели своїх вчителів. Тому захід вдався добре, а головне – учні зрозуміли, яка нелегка праця інженерно-педагогічних працівників.

Велику допомогу в організації «Дня навпаки» надали заступники директора Олена Загіка та Галина Бас, старший майстер Наталія Кочаток, педагог-організатор Тетяна Бортнік та інші. Також силами учнівської художньої самодіяльності був даний святковий концерт.

М.ВАЛЕРЧУК.

Газета училища

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов