Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Педагогічні читання

Традиційно в січні 2017 р. у Вищому професійному училищі №25 були проведені педагогічні читання на тему: «Гуманізація навчально-виховного процесу».

Педчитання розпочала Мар’янич Тетяна Григорівна з виступу, у якому повідомила про актуальність питання гуманізації навчально-виховного процесу. Тетяна Григорівна звернула увагу, що всі учасники навчально-виховного процесу об’єднані загальною метою – формування взаємостосунків між собою за принципом поваги, співробітництва, співтворчості. Щоб краще відобразити побудову стосунків в схемі «педагог-учень», Тетяна Григорівна запропонувала викладачам та майстрам виробничого навчання відтворити та проаналізувати ситуативні завдання, вирішення яких, дає змогу краще зрозуміти учнів та налагодити хороші відносини між учасниками навчально-виховного процесу.

За тематикою педагогічних читань, соціальний педагог – Пенделюк Наталя Петрівна, підготувала чудове тренінгові заняття на тему «Згуртування педагогічного колективу та покращення його психологічного клімату». Викладачам були запропоновані завдання та тренінги за схемою «педагог-педагог», спрямованні на пізнання своїх здібностей, особливостей характеру, вміння вирішувати конфлікти, висловлювати власну думку, поважати колег, співпрацювати та створювати позитивну атмосферу у колективі.

Шатковська Лілія Василівна провела для учасників педагогічних читань тест «Пізнай себе», основне значення якого полягало у визначенні особистісних пріоритетів, рис характеру кожного з учасників.

no images were found

Вже традицією стала спільна праця всіх педагогів після проведення основної частини заходу – і цього року Шаля Любов Анатоліївна та Фурман Лілія Анатоліївна продовжили розвиток творчої активності своїх колег. Працювали над створенням символічної іграшки – серця. Робота такого типу спрямована на здобуття нових навичок, отримання задоволення від спільної праці та, звичайно, іграшка-сувенір, яку створив та отримав кожен учасник педагогічних читань.

Мета проведення педагогічних читаннях – підвищити кваліфікацію та рівень саморозвитку педагога, поділитися досвідом та враженнями, навчитися вирішувати різноманітні конфлікти, покращити психологічну атмосферу у колективі, краще познайомитися зі своїми колегами.

Редакція «25ПЛЮС»

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов