Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Наш біль – Афганістан

Відгуки Афгану й досі тривожать пам’ять серця не однієї людини, яка якимсь чином торкнулася тієї війни. Щоразу, коли наступає річниця виведення військ з Афганістану, не знаєш, як реагувати на цей день календаря. Зрозуміло тільки одне: ми маємо пам’ятати ту неоднозначну подію і вшановувати людей, які на совість виконували свій військовий та громадянський обов’язок.

У нашому колективі трудяться учасники бойових дій у Афганістані: Олександр Володимирович Іщенко та Юрій Валентинович Благочиннов. Вже традиційно на учнівській лінійці вшановують їхню мужність та пам’ять про тих, у кого афганська війна відібрала життя.

Цьогоріч учні групи №32 під керівництвом майстра-вихователя і класного керівника Світлани Едуардівни Клик запросили заступника директора з адміністративно-господарської діяльності О.В. Іщенка та учасників війни в Афганістані, членів міської спілки воїнів-афганців Анатолія Пилиповича Ходака і Світлану Вікторівну Названову до читальної зали бібліотеки на зустріч-розмову. Саме як хвилююча розмова пройшла виховна година, яка підтвердила, що й справді час і досі не загоїв рану, що й досі болить нашому народу та війна.


На училищній лінійці вшановують працівників училища – учасників афганської війни


Учні зустрілися з колишніми воїнами-інтернаціоналістами в бібліотеці училища. Такі розмови залишаються в пам’яті назавжди

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов