Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

МИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ. СКАЖЕМО КУРІННЮ – НІ!

Сучасна молодь вступає в життя не тільки в період бурхливого розвитку науки і техніки, а й у період негативного впливу на здоров’я низки чинників. Перше місце серед них посідає тютюнокуріння, дія якого на людський організм відчувається не відразу, а поступово. Тютюнокуріння стало сьогодні соціальною та медичною проблемою.

 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі 1,1 мільярд курців. Щорічно на планеті помирає понад 4 мільйони осіб в результаті тютюнокуріння, тобто кожні 8 секунд з цієї причини вмирає людина. Не минула ця проблема й Україну. Від хвороб, пов’язаних з тютюнокурінням, щорічно помирає 120 тисяч людей. А за останні 20 років кількість курців серед жінок та чоловіків збільшилась у 4 рази, а серед підлітків – удвічі.

Проведені численні опитування населення показали, що багато хто не знає достатньою мірою про шкоду й усі наслідки тютюнокуріння. Не варто нехтувати цим.

Не стали осторонь цієї проблеми учні ВПУ №25. В період з 19.01 по 29.01.2015р. проводився тиждень здоров’я «Ми- за здоровий спосіб життя. Скажемо курінню – ні!». Натхненниками і організаторами цієї акції стали активісти УПР «Майбуття Поділля» за координації О.С.Когут.

  

Підібрані матеріали та продумані заходи, завдання були різноманітними і розподілялись за мікрогрупами.

Так, мікрогрупа «Соціологи» під керівництвом Пасмурцевої Олени (31 гр.) проводила опитування учнів «Тютюнокуріння: так чи ні, який твій вибір?».

 

 

Мікрогрупу «Дослідників» очолила Фурман Вероніка. Їх робота полягала у зборі, систематизації та аналізі інформації про шкідливість тютюнопаління для молодого організму і для всього людства. Ними створена листівка «Правда про тютюнокуріння», а також листи курцям, які вони розповсюджували по навчальному закладі з метою профілактики куріння.

 

 

«Журналістами» був відзнятий відеоролик «СКАЖЕМО КУРІННЮ – НІ!».

 

Навчальними групами училища виготовлялися інформаційні плакати на тему «Антиреклама тютюнокуріння».

  

 

 

 

Також учні училища прийняли участь в акції «Обміняй цигарку на цукерку» (відповідальні Сіньковська Ольга(21 гр.), Мотревич Мирослав(22гр.)). Реакція людей була різною: дехто з подивом дивився і йшов далі, дехто сердився і відмовлявся, але були й такі, які обмінювали на цукерку не одну цигарку, а й цілу пачку цигарок.

 

 

В рамках тижня здоров’я в училищі під керівництвом викладачів фізичного виховання проводилися змагання з баскетболу.

 

 

Учасники тижня здоров’я переконані, що слід активно формувати суспільну думку, що засуджує куріння. Адже від того, який вибір зробить молодь, залежить майбутнє нашої країни.

Завершився тиждень здоров’я звітом груп під час виховної години і переглядом відеоролика «Що криється у цигарці?».

 

 

 

Учні сприйняли інформацію належним чином, сподіваємось, що зробили для себе відповідні висновки.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов