Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

«Моя майбутня професія»

У нашому навчальному закладі вже багато років поспіль, під час Днів відкритих дверей, проводиться конкурс «Моя майбутня професія» (для випускників 9-х класів). Метою конкурсу є бажання виявити талановитих і обдарованих учнів, а також дізнатись про погляди вступників на вибір майбутньої професії. Для участі в конкурсі потрібно прийти на День відкритих дверей і написати твір про себе, про свої інтереси, захоплення, досягнення, а також  своє бачення майбутньої професії.

Такий конкурс цього року проводився 13 грудня 2014 р., 14 лютого та 21 березня 2015р. У конкурсі взяли участь 17 абітурієнтів. Комісія, яку очолив директор училища, та до складу якої увійшли найкращі фахівці навчального закладу, опрацювала результати конкурсу. Всі були вражені тим, наскільки творчо вступники підійшли до даного конкурсу, наскільки цікаво описували свою майбутню професію, розповіли, чим вона їх приваблює і чому вони обрали саме наш навчальний заклад. Особливо виявили креативність вступники, які бажають навчатися за професією «Живописець, оформлювач вітрин, приміщень та будівель».

 Однією з кращих є робота  Киричук Марти про професію, яку обрала. «…Мене надихає краса України, –  пише Марта, –  її різноманітність, міста зі своєю стародавньою і неповторною архітектурою. На мою думку, саме живопис має найбільше можливостей, завдяки своїм технікам, передати чарівність природи нашого краю.

 Кожна людина має обирати ту професію, яка близька їй. Щоб займаючись нею, бути в гармонії з собою і зайняти своє місце у суспільстві…»

А Свідерський Павло пише: «…Не раз мені доводилося чути від дорослих, як важливо знайти своє місце у житті. Тоді я над цим не замислювався, бо знав, що моє місце у моїй родині, в школі, серед друзів. І тільки зараз зрозумів, наскільки це важливо – обрати свій вірний шлях, який ще й пов’язаний з професією.

Мені подобається професія автослюсаря, тому саме її я обираю. Я буду навчатись у моєму рідному місті, в училищі №25. Тут мене будуть навчати ремонтувати автомобілі.

Мій брат – теж учень училища. До речі, саме він мені порадив йти сюди навчатись. Брат мені розповідав, що тут є гуртожиток, спортзал, працює професійний колектив. Педагоги навчають учнів всього того, що знають самі».

Ми дякуємо усім, хто брав участь у конкурсі. Всі учасники були ознайомлені з результатами до 30 квітня, а переможцям будуть видані сертифікати 16 травня 2015р.

Н.П.Пенделюк,

 соціальний педагог.

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов