Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Коло друзів стає ширшим

Нещодавно в колі друзів бібліотеки ВПУ №25 з’явилися нові приємні обличчя – викладачі історії НВК №10 нашого міста Людмила Францівна Стецюк і Микола Вікторович Тімков.

Знайомство розпочалося із запрошення на цікаву зустріч. Викладачі та учні НВК №10 тісно співпрацюють з учнями школи німецького міста Вупперталь землі Північний Рейн-Вестфалія. Німецькі школярі приїхали до нашого міста, щоб ознайомитися з матеріалами обласного архіву часів Великої Вітчизняної війни. І ми (Смолій О.І., Половинкіна М.О., Романова Л.І) були присутні на неймовірній зустрічі: з одного боку – сивочолі ветерани війни, з іншого – молоді обличчя нової Німеччини.

Слова керівника німецьких школярів Райнера Копенбрига (а йому першому надали слово) зворушили аудиторію слухачів. Він від свого імені та від імені своїх учнів подякував ветеранам за свободу і мир. Дякував за визволення від фашизму.

А далі під тихий дзвін бойових нагород виступили наймудріші та найшанованіші. Спогади іноді відводили їх трохи “вбік” від основної мети зустрічі (листування радянських і німецьких військових в роки Великої Вітчизняної). Але це можна зрозуміти – їм хочеться ще так багато сказати. Учні ж розповідали про роботу в обласному архіві, зачитували уривки з листування німецьких солдатів із своїми родинами.

Ми були дуже вдячні господарям і запрошеним гостям за цю незабутню зустріч і домовилися про подальшу співпрацю. Такі заходи залишають незабутній слід в душі назавжди…

Людмила Романова, бібліотекар училища.

Газета училища

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов