Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Гідна зміна

Лічені дні залишаються до завершення навчального року у вищому професійному училищі №25 м.Хмельницького. Особливий він для його нинішніх випускників. Сто вісімнадцять майбутніх електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, секретарів керівника,  операторів комп’ютерного набору, декораторів вітрин, молодших спеціалістів з діловодства та комерційної діяльності отримають документи про освіту та сертифікат про набуття навичок із спеціальним програмним забезпеченням і попрощаються зі стінами рідного училища. А до їхніх ніг постеляться незвідані життєві стежки.

 

Адміністрацію, інженерно-педагогічних працівників хвилює питання: як їх доля складеться? Але з упевненістю можна сказати: вони чесно  працюватимуть в ім’я розбудови незалежної Української держави.

Нині випускники проходять переддипломну практику в установах, фірмах.

– Керівники підприємств задоволені нашими вихованцями, за що дякують навчальному закладові, – каже старший майстер училища Наталія Кочаток. – Приємно, що більшість із них залишаться там працювати. Наших випускників запрошують на роботу до фірм «Монтаж», «Поліекспрес», на підприємство «Залізобетон» тощо. Вони будуть також продовжуватися навчатися у вищих навчальних закладах за обраним профілем.

 

Прес-служба ВПУ №25.

Газета училища

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов