Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Економічні знання потрібні кожному

15 лютого в рамках тижня економічних дисциплін, який проводився членами методичної комісії з напряму «Комерційна діяльність» та професій: «Агент з постачання», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»тижня, відбувся ярмарок навчально-тренувальних фірм.

Учні групи 1К-11 під керівництвом майстрів виробничого навчання підготували та провели захід „Закупівля товару на ярмарках”. Проте, на відміну від попередніх років, в даному заході були задіяні не тільки учні професії „Агент з постачання”, спеціальності „Комерційна діяльність”, а й учні груп 36, 37 професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» за допомоги майстра в/н Мельничук Г.О., які брали активну участь у роботі ярмарку та здійснювали оформлення платіжних документів.

Проведення навчальних ярмарків – це окремий важливий аспект підготовки фахівців комерційної справи в умовах навчально-тренувальної фірми. Адже ярмарки НТФ як педагогічну технологію можна розглядати в поєднанні проектного методу з елементами методу рольових ігор.
Ярмарки НТФ – це форма багатогранного відтворення механізму ринкової економіки та нова ефективна форма організації навчального процесу, практичного навчання учнів.

На ярмарку навчально-тренувальних фірм учні мають змогу продемонструвати набуті знання зі спеціальності, навики роботи з офісною технікою, комунікативні здібності, уміння працювати колективно.
Таким чином, в ігровій формі відпрацьовуються всі необхідні професійні навички працівників комерційної сфери. Це дає їм можливість самостійно працювати в комерційних структурах за обраною професією, проявити себе повноцінними спеціалістами-фахівцями або, після набуття відповідного практичного досвіду та стартового капіталу, започаткувати власний бізнес.
Такі заходи допомагають практично застосовувати набуті знання. А економічними знаннями сьогодні повинні володіти всі – така вимога часу.

О.С. Присяжнюк,
майстер виробничого навчання НТЦ

Газета училища

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов