Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

День відкритих дверей у ВПУ № 25

У престижному навчальному закладі Вищому професійному училищі № 25 м. Хмельницького, яке 28 років поспіль очолює кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олег Олександрович Гаврилюк, високопрофесійні педагоги, майстри виробничого навчання, допомагають своїм вихованцям опановувати професії на базі дев’яти класів – електромонтерів, діловодів, адміністраторів, касирів (організацій, підприємств, установ), операторів комп’ютерного набору, обліковців бухгалтерських даних, слюсарів з ремонту автомобілів та живописців, а після одинадцятого – фахівців з діловодства та комерційної діяльності (молодших спеціалістів за рівнем акредитації), а також декораторів вітрин, операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, які у попиті на ринку праці.

Незважаючи на несприятливі погодні умови минулої суботи до навчального закладу завітали майбутні учні та їх батьки на День відкритих дверей. Ознайомив їх з училищем, умовами прийому до нього заступник директора Володимир Іванович Варцаба.Він, викладачі, майстри виробничого навчання відповіли на численні запитання учасників профорієнтаційного заходу.

Гості відвідали кабінети та лабораторії для поглиблення теоретичних знань, навчально- виробничі майстерні, спортивний та актовий зали тощо.

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов