Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

День Європи в Україні

17 травня 2016 року  в навчальному закладі була проведена відкрита виховна година «День Європи в Україні», яку підготували разом із класним керівником – Когут Ольгою Сергіївною, учні 18 групи.

На виховній годині учні дізналися про історію створення Ради Європи та Європейського Союзу, основні принципи та напрямки роботи цих об’єднань, їх вплив на розвиток української держави.

Цікавою була інформація про започаткування нової традиції в нашій країні – святкування Дня Європи, про важливість та безпосередню причетність України в розвитку європейського суспільства.

Учні дізналися цікаві факти та особливості країн, які входять до Європейського Союзу, переглянути відео- та фото-презентації, що дало змогу більш ширше розкрити інформацію про ці країни.

Основна мета проведення виховної години – показати самобутність та унікальність нашої країни та готовність підтримувати основні принципи, які впроваджує Європейський Союз, а саме: свобода слова, демократія, рівність, толерантність, бережливе ставлення до історичної спадщини та піклування про майбутнє своєї країни.

Для учнів була проведена цікава вікторина, яка допомогла краще закріпити та пригадати набуті знання про основні етапи розвитку європейського суспільства.

Україна прагне долучитися до Європейської спільноти, щоб покращити рівень розвитку моральної та духовної культури, економіки, сільського господарства, екології та енергетики. Але ми повинні пам’ятати, що доля нашої країни, в першу чергу, залежить від кожного з нас. Ми – творці свого майбутнього, своєї України – Європейської країни.

Газета училища

Дошка оголошень

Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов