Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Бути кращими – престижно!

7 грудня в нашому училищі відбувся День місцевого (учнівського) самоврядування, мета якого – створення умов для самореалізації особистості учнів, формування організаторських навичок, лідерських здібностей та відповідальності за результатами своєї праці.

Учнівським активом разом із адміністрацією навчального закладу напередодні заходу було обговорено і погоджено план дій «Дня навпаки», як його ще іменують. Викладачі, майстри виробничого навчання та інші відповідальні працівники в цей день надали можливість кращим учням спробувати себе в їх ролі.

На учнівській лінійці було представлено учнів-дублерів, які стали прикладом для інших. Це, зокрема, Тетяна Нестерук, Тетяна Філіпова, Павло Шмига, Анастасія Олексюк, Віталій Зарічний, Дмитро Чорномазюк та інші (всього 28 вихованців). Вони стали дублерами викладачів – математики Г.С.Бас, світової літератури Г.В.Коротун, історії України О.І.Смолій, української мови Р.П.Заранчевської, основи композиції Т.С.Богуш, фізичного виховання Б.О.Приймака та інших. Присутні побажали дублерам успіхів, удачі. Їм було вручено тимчасові посвідчення.

Учнівський президент Влад Сторожук, звертаючись до учасників зібрання, дякував адміністрації училища за передачу в цей день влади вихованцям навчального закладу, просив підтримати головних учасників «Дня навпаки».

До слова, Влад у цей день був дублером директора О.О.Гаврилюка, а члени парламенту Республіки його заступниками. Під оплески присутніх та дзвоник початку занять, право подати який надано переможниці конкурсу у номінації «Кращий і навчанні» Тані Нестерук, учні та їх наставники йдуть на заняття.

У День місцевого самоврядування на великій перерві було проведено «Дископерерву», де була музика, танці, а учні, які брали участь у конкурсі на тему «Що ти знаєш про обов’язки та права педагогів?», отримали призи.

Захід вдався. І під час нього дублери зрозуміли, яка нелегка праця інженерно-педагогічних працівників.

Учнівське самоврядування вдячне адміністрації, зокрема, заступникам директора О.О.Загіці та Г.С.Бас, старшому майстру навчально-тренувального центру Н.Д.Кочаток, педагогу-організатору А.П.Радченку за допомогу в його організації.

Валерій МАРЦЕНЮК

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов