Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

5.1

Опитування

Як би ви оцінили наш сайт?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Батьківські уроки – на все життя

Дитинство і юність Юрія Ващука збігли у Хмельницькому, а точніше мікрорайоні Гречани. Батькові Павлу Вікторовичу машиністу електромонтриси  та матері медсестрі гречанської залізничної лікарні син завдячує звичкою встановити до зорі і трудитися не покладаючи рук.

  • Перші батьківські уроки – на все життя,- пригадує Юрій. – То уроки людяності і добра, любові до ближнього.

По закінченню 9 класів Хмельницької середньої загальноосвітньої школи №20 твердо вирішив вступити до Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, аби здобути робітничу кваліфікацію «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.»

  • Про цю професію мені часто розповідав мій старший товариш В’ячеслав Бандзула, який навчався у ВПУ № 25, здобував професію електромонтер. Він завдячував долі, що саме обрав її , – говорить Юрій Ващук – Нині В’ячеслав проходить військову службу у Збройних Силах України. Дуже добре, що дослухався до його поради…

З перших днів навчання в училищі юнак отримав особливу підтримку і допомогу в опануванні професії від старшого майстра Любові Василівни Пархомюк, майстрів виробничого навчання Володимира Володимировича Томусяка, Миколи Ярославовича Микитчака, які відають своєму вихованцю серце і душу. За словами Юрія Ващука, в училищі дуже підтримують його наставники допомогли повірити в себе і остаточно визначитися на життєвому шляху.

Юнак добре навчається , бере активну участь у громадському житті навчального закладу.

А ще він бере активну участь в конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно технічних навчальних закладів за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.» Цьогоріч зайняв перше місце в обласному конкурсі.

А днями на Всеукраїнському конкурсі серед учнів профтехосвітніх  навчальних закладів з цієї професії у впертій боротьбі   виборов друге місце. За що нагороджений Дипломом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки. Конкурс відбувався професійному ліцеї енергетичних технологій смт. Отинія Коломийського району, що на Івано-Франківщині . В якому взяли участь 25 учасників. Задоволений успіхами свого вихованця і майстер виробничого навчання Володимир Володимирович Томусяк.

За словами старшого майстра училища Любові Василівни Пархомюк Юрій буде справжнім спеціалістом своєї справи. Нині Юрій проходить виробничу практику на Хмельницькому комбінаті будівельних матеріалів. Задоволений ним головний енергетик підприємства Віктор Іванович Кучер та бригадир електриків Анатолій Миколайович Горностай.

  • На Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності ми не тільки гарно працювали, але й добре відпочили, – говорить Юрій Павлович. – Для нас проводилися екскурсії й інші цікаві заходи.

У Юрія є брат Роман – учень ХмельницькоїЗОШ №20. За його словами після закінчення дев’ятирічки він обов’язково поповнить ряди учнів ВПУ №25 м. Хмельницького.

 

Валерій Марценюк

Газета училища

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов