Вище професійне училище №25 м. Хмельницького

QR код

Галерея

dsc01978

Опитування

Яку б професію Ви обрали?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Атестація

Відкритий урок з математики – Котоній Наталія Іванівна, викладач математики,  провела 3 листопада. Урок відзначається взаємозв’язком окремих структурних елементів, які оптимально витримані за часом, мають свою мету та зміст і відзначаються логічною завершеністю. Раціонально, вдумливо і дидак­тично грамотно визначена основна мета уроку, вона чітко випливає зі змісту навчального матеріалу, відповідає віковим та інтелектуальним особливостям учнів групи №32 та несе в собі інформацію про кінцевий результат уроку.

З урахуванням особистісно орієнтованого підходу до навчання Наталія Іванівна при опитуванні і поясненні використовувала евристичну бесіду.

Уміло була проведена  мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяло збудженню їхнього інтересу до вивчення нової теми, творчої ді­яльності. Історичні відомості про піраміди з перших хвилин уроку зацікавили учнів і це дало можливість викладачу від історичних відомостей плавно перейти до теми: «Піраміда. Правильна Піраміда».

Використання різних видів роботи сприяло зниженню втомленості учнів у процесі роботи. Використання наочності (різні види геометричних тіл) та мультимедійного проектора, дозволило не тільки доступно викласти новий матеріал і закріпити його, але і зекономити час на вироблення практичних умінь і навичок в учнів на самому уроці (використовувалась презентація, яка допомогла при поясненні нового матеріалу  заощадити час на побудову геометричних тіл в зошитах учнів). Запитання викладача до учнів  були сформульовані так, що спонукало їх до самостійних суджень і практичних дій, направляли на доказову відповідь.

Майстерність викладача виявилася у тому, що знання, набуті учнями на попередніх уроках, вдало застосовувались. Повторення, закріплення оптимально співвідносились з вивченням нового матеріалу таким чином, що для цього не потрібно було спеціально виділяти час.

Продумано і своєчасно дано домашнє завдання. Зміст його випливає із усього ходу уроку і носить творчий характер, активізує учнів самостійно робити виснов­ки, поглиблювати і завершувати роботу, розпочату на уроці. Викладач зробила потрібні роз’яснення щодо виконання завдання. «Перевірити висоту піраміди Хеопса, знаючи розміри основи та довжину бічного ребра »

Викладач має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», атестується в поточному році і претендує на педагогічне звання «старший викладач».

Газета училища

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Архів новин

Статистика сайту

Анализ веб сайтов